Revolut схема за лесни пари!

Hustle boy

New Member
Здравейте, текста е малко дълъг за това може да прочетете само червените надписи и ще разберете за какво става на въпрос.

Ето нашироко и добре описано какво предлагам да направите докато стоите пред компютъра.
Ако искате да спечелите бързо и лесно някой лев помежду другото, не чакайте ами направете регистрация за карта Revolut, чрез моята уникална връзка за препоръка. Ще си разделим печалбата по равно (30 лева на човек като за начало), както ще разделим и разходите по спечелването на 60-те лева. След това може да спечелите още 300 лева като направите каквото правя аз в момента.

Какво трябва да направите?

Разбира се ще Ви помогна и аз във всяка една от стъпките, които съм описал подробно по долу. Стъпките са 5 и са много лесни и достъпни за всеки. Не е нужно да сте хакер, а просто да можете да пишете с клавиатурата на латиница и/или кирилица или да пишете с телефона на латиница и/или кирилица, както и да цъкате с мишката. Ето ги и стъпките описани една след друга:

1. ==> Трябва да се регистрирате и да получите сметка на Revolut. Става, чрез вашият телефонен номер като следвате моята уникална връзка за препоръка, която ще Ви изпратя след като се свържете с мен и Ви одобря за регистрация.

2. ==> Трябва да потвърдите своята самоличност и да преминете през проверките на Revolut "Опознай своя клиент". Става лесно, чрез снимане на снимка тип selfi, където трябва да позиционирате своето лице правилно по елипса описана на екрана.

3. ==> Трябва да допълните сметката си като я свържете с друга банкова сметка или като използвате банкова карта.

4. ==> Трябва да поръчате собствена физическа карта Revolut (нормалната услуга за пластмасова карта струва приблизително 10 лева, по план "Metal" приблизително 26 лева/месечно като получавате карта направена от неръждаема стомана, пластмасова карта с метално покритие тип "Plus" приблизително 7 лева/месечно, карта по план "Premium" приблизително 14 лева/месечно или получете 24 каратовата лимитирана серия на Revolut за € 79.99 ). Препоръчвам нормалната услуга за приблизително 10 лева. Ако желаете можете да поръчате всяка една друга разновидност. След поръчката на карта Revolut ще Ви бъдат удържани от сметката разходите предлагам предварително да заредите с точната сума сметката си на Revolut. Препоръчвам картата Revolut на хора, които ще я използват или ще направят като мен да спечелят 250 лева от нея като за начало е добър старт.

5. ==> Трябва да направите 3 отделни покупки най-малко на стойност 5 лева всяка със своята виртуална(след регистрация Вие вече разполагате със сметка и виртуална карта) или физическа карта, която се поръчва се през приложението за Ios или Android (само истински покупки се отчитат, преводи, хазартни дейности, картите за подарък и т.н. НЕ се отчитат. Предлагам да използвате виртуалната карта за покупката. Внимавайте какво ще пазарувате. Предлагам да си разделим по равно разходите и да поръчаме нещо заедно.
Свържете се с мен и ще Ви обясня всичко подробно. Най-ми е удобно през "facebook-messenger" Ще Ви изпратя своята уникална връзка за препоръка и ще следвате моите инструкции за регистрация за да не се объркате някъде по пътя. Мисля да направя видео за улеснение на хората, с които ще спечелим парите заедно и не могат да разберат нещо от описанието. Очаквам да се свържете с мен. Първите 5 кандидата ще бъдат одобрени и ще им бъдат изпратени уникалната връзка за препоръка. Имам право само на 5 регистрации за това побързайте и се впишете в моят списък с регистрации първи. Ако някой иска помощ след като направи регистрацията за новите 5 регистрации мога да помогна също така. За това не губете време и се свържете с мен. Очаквам Ви.Join me and over 15 million users who love Revolut. Sign up with my link below: https://revolut.com/referral/donko5xv0!MAR1-22-AR
 

Горе