Rewrite на Статий

soulravager

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Правя Rewrite на статии на Английски.
ЕТо Ценоразписа:
3 Варианта: 5$
10 Варианта(Поне 250 Думи) : 10$
50 Варианта (Поне 450 Думи) 20$
100 Варианта(Поне 750 Думи) :25$

За повече Варианти или големи поръчки - По Договаряне

Ако нямате статия аз мога да ви напиша/намеря това струва 2$ допълнително.
За връзки:
Скайп - frostfiree
Или
ЛС

Начини на Плащане:
Paypal

Време за изпъленение : До 1 час !


За какво може да са полезни тези статий ?
Главно за СЕО , статиите са граматично правилни в 95% от случеите, но главно се използват за СЕО за постване в различни Сайтове с линк към вашия !
 
От: Rewrite на Статий

Безплатни 2 Review COPY-та ! За 2-ма с над 200 мнения



Едит:Ако може да преместите темата в Freelance
 
От: Rewrite на Статий

"в 95% от случеите", че и повече, няма такова нещо, като "Статий".
 
От: Rewrite на Статий

"в 95% от случеите", че и повече, няма такова нещо, като "Статий".
ЗНам че съм го объркал ако не виждаш още като го пуснах го едитнах на Статии просто немога да променя заглавието... Аман от Форумни Тролове :D


ВЕтзков готов си пратих ти го !



Още 1 review copy
 
Значи нещата са следните:

Ползва си се нормален rewrite синтаксис. Момчето поне е любезно. Статиите освен за SEO спам (баси понятието) не бих ги ползвал за нещо друго. 95% грамотност е малко множко. На доста места се среща реч в стил Йода от Междузвездни Войни. Като цяло услугата е ясна и резултата също.

За всеки влак си има пътници. Успех на момчето - ако ви трябват статии спиннати с синтаксис се възползвайте.
 
От: Re: Rewrite на Статий

Значи нещата са следните:

Ползва си се нормален rewrite синтаксис. Момчето поне е любезно. Статиите освен за SEO спам (баси понятието) не бих ги ползвал за нещо друго. 95% грамотност е малко множко. На доста места се среща реч в стил Йода от Междузвездни Войни. Като цяло услугата е ясна и резултата също.

За всеки влак си има пътници. Успех на момчето - ако ви трябват статии спиннати с синтаксис се възползвайте.
Доста е полезно за хора който събмитват в много Артикъл Директории и правят Linkwheelove да ти кажа :)
 
Re: От: Re: Rewrite на Статий

Така е. Аз точно тези методи ги приспадам към СЕО Спам ;)
 

Горе