RSS 2 Blog

incessantforce

New Member
Разцъквайки из нета попаднах на това- http://www.httpdocs.org/scripts/blog-systems/51-rss-to-blog-v4-5/

Вижда ми се полезно и мисля да го тествам да видя как е.Четох и 1-2 тестимониалчета.Единия пич вика, че 2 седмици след като го инсталирал имал 600$ приходи от АдСенс.Ако е верно супер. :) Моля споделете мнение! :) Лека сутрин! :)
 
От: RSS 2 Blog

Единственото което ме притеснява е duplicate content :?

Ее ми неможе всичко да ти е на кяр.Ама в крайна сметка ако го правиш за приходи от АдСенс и наистина има такива кво ти требе повече.Сега се мъча да го тествам на един фри хостинг, ама нещо ме бави неговата кожа.Ако имаш желание и време пробвай го и ти да дадеш мнение. :)
 
От: RSS 2 Blog

Аз съм пробвал друга версия май, но общо взето върши това за каквото е създадено взема дадени rss'та и ги слага като постове в твоя блог, нищо сложно :)
 
От: RSS 2 Blog

Ее в такъв случай помага ли ако целиш приходи от АдСенс, защото се очудих като четох тестимониала оня пич да е направил 600$ за 2 седмици.Не казвам, че е невъзможно,а просто се очудих. :)
 
От: RSS 2 Blog

Ами реално е възможно (може би :) ) все пак ти пълни блога със съдържание но вече google как ще те индексира и колко трафик ще имаш са по важните фактори (според мен)...
 
От: RSS 2 Blog

Ее да прав си.Хайде да видя какво ще направя сега на фрий хоста и да лягам, че много окъснях. :)

Пич Аз вече лягам, но дай една идейкя плс за фри хост където да си инсталирам WordPressa & RSS-a да ги пробвам просто.Тука все попадам на някакви безплатни шитове и ме изнервят с някакви тъпи грешки. :( Благодаря предварително. :)

EDIT: Сори за офтопика ама какво по дяволите е това :? ;) Кое според вас не съм вавел както трябва, че не мога да си инсталирам прословутия WordPres... ? :)

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vasko/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/vasko/public_html/blog/wp-login.php on line 267

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vasko/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/vasko/public_html/blog/wp-login.php on line 279

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vasko/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/vasko/public_html/blog/wp-includes/pluggable.php on line 595

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vasko/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/vasko/public_html/blog/wp-includes/pluggable.php on line 596

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vasko/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/vasko/public_html/blog/wp-includes/pluggable.php on line 597

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vasko/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/vasko/public_html/blog/wp-includes/pluggable.php on line 770
 
Последно редактирано:
rss 2 blog не прави чак такива чудеса, но не пречи да опиташ. А това с header-ите - прегледай за символи (интервал, таб) в началото или края а wp-config.php файла и ги махни.
 
От: RSS 2 Blog

Файла свършваше така- require_once(ABSPATH.'wp-settings.php');
?> и след това имаше един празен ред оставен.С бакспейса го махнах и сега ще пробвам само да заменя файла да видим какво ще стане.Примерно ако сложа RSS 2 Blog на някой фри хостинг ще може ли да речем той да ми обновява съдържанието на блога от blogger.com? :)
 
От: RSS 2 Blog

не ползвай нулнати скриптове . причината да не работи е в това .

от този рсс 2 блог нямя никва полза само името му е гръмко.

много от тези програмки може да намериш на www warez-bb org

значи за да ползваш рсс 2 блог ти трябва rss feeds но ако ги земеш от друг сайт лошо но ако ти си сабереш contents i go pusnesh po рсс тогава с тоя плъгин може автоматично да постваш в много сайтове като реално качваш contents само в един .

ако на всичките сайтове имаш адсенсе реклами . и сайтовете ти са в добри ниши да може да изкараш $
... поне така съм чувал :)
 

Горе