RSS Feed - "N, N NZN NN NN NN" - Pligg проблем

cybervn

New Member
Става дума за Pligg платформа. Заглавията във фийда на новините излиза като "N, N NZN NN NN NN", което всъщност е "Меси, Рикелме и Гаго са включени в олимпийския отбор на Аржентина". Някакви идеи как се фиксва ? Сайта е Футоблна мрежа
 
От: RSS Feed - "N, N NZN NN NN NN" - Pligg проблем

Ни стон, ни вопъл :(

Както и да е фикснах го, малко на магия, но важното е че стана.
в root директорията на pligg e файла rss.php, там някъде на ред 139 има следното :
PHP:
		echo "<title><![CDATA[". onlyreadables(remove_error_creating_chars($title)) . "]]></title>\n";
Отразях си го най-брутално това което не ми говори нищо и остана :
PHP:
		echo "<title>$title</title>\n";
Взема, че стана :)

Орязох го още малко, че накрая остана само заглавието на публикацията с линк към нея, което си мисля, че е добре понеже хората пишат едни кратки описания и просто няма как да се пусне по-съкратен фийд, че да не се краде.
 
От: RSS Feed - "N, N NZN NN NN NN" - Pligg проблем

Направо ми спаси живота! От 3 дена съм се закопала пред компа и се мъча с тия NNNNNNNNNN в RSS-а! Намерих твоя пост в Гугъл, като търсех точно тая проклетия: echo "<title><![CDATA[". onlyreadables(remove_error_creating_chars($title)) . "]]></title>\n";

Хиляди благодарности за споделения опит и успех!
 
От: RSS Feed - "N, N NZN NN NN NN" - Pligg проблем

И аз имам същия проблем, но този фикс не действа при мен. С pligg 9.9.5 съм. Когато променя кода така:

echo "<title>$title</title>\n";

получавам тази грешка

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ttt/public_html/links/rss.php:1) in /home/ttt/public_html/links/rss.php on line 158

на ред 158 има това

Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен
 
Последно редактирано:

Горе