Scrapebox коментари

От: Scrapebox коментари

а поне мога ли си избера само да са .co.uk?
 
От: Scrapebox коментари

Значи че може ,може но малко линка ще останат и няма смисъл .. може би ако скрейпна .ко.ук и направя лист може и да се получи,но сега няма как за напред ако стане ще ти пиша ..
 
От: Scrapebox коментари

Пиши ми ЛС, какво е текущото статуктво и ще преценя :)
 
От: Scrapebox коментари

Доволен съм от колегата. Получих услугата бързо и точно. Бластна ми един нов сайт. Ще ви кажа какво е решил Гугъл, но като гледам, скоростта на индексиране на линковете 99% съм сигурен, че от бласта ще има само полза. Поръчвайте смело!
 
От: Scrapebox коментари

Предлагам Scrapebox коментари

Лист с близо 10 000 линка, като от тях гарантирам 2000 живи беклинка

И какъв е смисъла да се споменава числото 10 000 след като предлага 2000 живи линка, супер несериозна обява за services, повярвай ми, на никой от поръчалите не му пука в какъв лист си субмитнал урла - и 100 000 да е, важно е какво ще излезе Live, в случая със скрапбокс, когато се предлагат 1000 линка, се дават 1000 живи, когато се предлагат 2000 се предлагат 2000, не се споменава примерно, че сайта е минал през 100 000 съксес, защото няма никакво значение.
 
От: Scrapebox коментари

За бг сайтове има ли положителен ефект?Някой да е пробвал ?
Един нов сайт и един на 1 година (и двата са на български само). Имам покачване по ключовата гума (и някое заблудено посещение от англичани, американци и подобни които нямат работа на сайта ми :)).
 

Горе