Security Check във FB?

Mat

Well-Known Member
Здравейте, колеги

Днес ФБ малко ме издразниха, та да питам дали сме само ние прецаканите.

Работя като рекламен консултант за ФБ реклама и логвам от няколко различни акаунта в различните бизнес мениджъри. Преди две седмици ми заключиха единия работен профил за 3 дни и искаха снимка, за да то отключат - добре. Днес пак същото с друг от работните ми профили. И буквално в същия ден заключиха и достъпа до ФБ на клиент, чиято реклама управлявам през моя понястоящем заключен профил.

И сега става така, че само аз имам достъп до рекламния акаунт в следващите три дни, през резервния ми резервен работен акаунт и ако заключат и него ще останем без достъп до рекламен акаунт харчещ 2к долара на ден за реклама...

На друг от клиентите ми в САЩ пак същата работа преди около 3 седмици. Само нас ли ни мачкат така непрофесионално, или минават през всички профили които имат активни реклами през тяхната платформа?

И някой ако знае трик, който да забързва сикюрити чека ще е добре дошло да го знам pretty much right now.

Благодаря за вниманието!
 
Фейсбук локват профили, когато промотираш кеширани линкове репортватни за спам или нещо нередно, на мен са ми спирали акаунт с CAP 500 $ преди фактура. Ако промотираш някакви оферти или продукти, слагай винаги нов уникален линк, който директно да ги пренасочва към тях. Желателно е да ползваш различни домейни. Ползвай OG тагове, а не директно upload-нато изобрежение.
 

Горе