Sedo vs Flippa

mrm_1

Active Member
Здравейте, надявам се някой от Вас който са използвали услугите на въпросните сайтове ми помогнат с отговорите на следните въпроси:

- В кой от двата сайта има по голям шанс да си продадеш домейна на по висока цена (примерно ако сте добавяли домейн и в двата сайта, къде са давали по добри оферти)
- Кой от двата взема по-голяма комисионна
- Къде обслужването е по добро, и безпроблемно
- При кой от двата услугата по добавяне, продаване и получаване на парите е по улеснена?
 
От: Sedo vs Flippa

Ама що само двата сайта има и други
И питаш другите, а не споделяш лично мнение

:D:D:D леко пунктуацията ти куца, и ако имах лично мнение нямаше да питам другите!
 
От: Sedo vs Flippa

По принцип Флипата е гола вода. Направо "умрела" работа.
Чул съм, че при СЕДО-то е по-добре, но таксите са солени.
Това е само мнение, де и никой не обвързвам с него! Ако има по- запознати, нека да споделят!
 
От: Sedo vs Flippa

Флипа е много лесен за използване ( лично мнение ), проблема при всички сайтове от този род е че трябва да имаш супер домейн, купувачите във Флипа са предимно други домейнъри гледащи да намерят добра сделка или бивши и настоящи брокери на флипа дето си пробутват боклучивите домейни, докато в седо, като че ли е малко по-различно.

За цената от $9 във Флипа няма да получиш почти нищо освен 30 дена аукцион и безплатно релистване ако домейна не се продаде, може евентуално и 4-5 да го гледат и 1 или 2 бида, ако домейна е новорегистриран шанса да го продадеш клони към 0.
 
Последно редактирано:
От: Sedo vs Flippa

мени ми са струва че човека няма никъв опит от продажбата на домейни, ама гледа че по чуждите форуми фалят Седо
 

Горе