Sell:Axeny.net

MsGeR

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Предлагам за продажба сайта http://axeny.net
Ето ви малко статистика:
Имате 285 публикации, 4 чернови, в 13 категории и 600 етикета.

Статистика от Wordpress Stats
Total views: 29,236

Busiest day: 3,460 — Thursday, May 29, 2008

Views today: 952

Това е в 16:00 . На ден средно има около 2300 посещения.
Приходите от AdSense са 70$ месечно!

Продавам домейна и Wordpress с ЦЕЛИЯ Контент!
Предлагам ниска цена. 600 Лева и сайта става Ваш.
За контакти ЛС
 
От: Sell:Axeny.net

На мен лично ми харесва сайтчето. Може ли справка със снимка от друг брояч, примерно Г аналитикс, и снимка от адсенс профила по месеци, също така повече информация за хостинг-а с него ли се продава, какъв е хостинг плана (на кой провайдер е) колко му остава на домейна и на хостинг-а. Имам интерес, може и да го закупя.
 
Последно редактирано:
От: Sell:Axeny.net

За този сайт аз не бих дал повече от 100 лева, тези 230 публикации са линкове и картинки....
 
От: Sell:Axeny.net

аз не бих дал и 10 лв
Access denied for user 's456_msger'@'localhost' to database ' axeny_net_-_blog'
 
От: Sell:Axeny.net

Че сайта е с готов дизайн и няма нищо друго освен картинки и линкове е така, но ако прави по 70$ месечно и по 2300 посещения дневно мисля, че сами можете да пресметнете каква е цената на сайта.
 
От: От: Sell:Axeny.net

Че сайта е с готов дизайн и няма нищо друго освен картинки и линкове е така, но ако прави по 70$ месечно и по 2300 посещения дневно мисля, че сами можете да пресметнете каква е цената на сайта.
3 до 5 пъти парите, които се изкарват на месец :oops:
 
От: Sell:Axeny.net

Българи любими мамини!
Ако няма да купувате на човека стоката, никой не ви пита кой колко ще даде.
Аз за вас няма да дам и една насрана монета от 2 стотинки, ама не ви плюя нали?!

Всеки си продава каквото иска на каквито иска пари и както иска. Селските прояви си ги запазете за сбора!
Не ми се четат тука долнопробни плюения.
Вече достатъчно изпростя форума...
 
От: Sell:Axeny.net

и аз съм съгласен с Radev . Който иска да купува да купува. Никой не го интересува че някои си няма да даде нищо за този или които и да било сайт. нека да се държим като бизнес хора.
 
От: От: От: От: От: Sell:Axeny.net

she umra s tebe bate ;) ti vijdash li kav site sitove koito imat okolo 1 godina i pove4e stabilno $$$ mesechno dohodstvo?!? togava se iska 12 ina4e okolo 3-6 nai mnogo!

Батенце, май аз ще умра с теб ХаАХхахАХаа.. "месечно доходство"? Българин ли си? Да ти кажа само как се пише да не се излагаш някъде *месечен доход*.

Относно темата - мисля, че ако сайта печели толкова в продължение на 1-3 месеца, спокойно може да се смята по този начин който съм написал.
(Пожелавам ти повече залягане над книгите, и спри да правиш неуместни забележки).

С най-добри пожелания,
В. Вакарелски
 
От: От: От: От: От: От: Sell:Axeny.net

Батенце, май аз ще умра с теб ХаАХхахАХаа.. "месечно доходство"? Българин ли си? Да ти кажа само как се пише да не се излагаш някъде *месечен доход*.

Относно темата - мисля, че ако сайта печели толкова в продължение на 1-3 месеца, спокойно може да се смята по този начин който съм написал.
(Пожелавам ти повече залягане над книгите, и спри да правиш неуместни забележки).

С най-добри пожелания,
В. Вакарелски

Haha nz koi e neumniat v momenta ;) i mejdu dr ne na rachno sam napisal v podpisa mi procheti go ;) no ti kogat si prodaval sitove az qvno sam bil nekade na pochivka ... nema spora poveche shot vie razbirate ot sichko!
 
От: Sell:Axeny.net

Какво става с този форум. Изобщо има ли някакви модератори, администратори. Направо нямам думи форума е оставен на автопилот. Вземете го стегнете малко и изтрийте всички ненужни постове от темата.
 
От: Sell:Axeny.net

330 публикации за съдържание ли говорим или само за заглавие картинка и линк?
 
От: Sell:Axeny.net

Тука стана като циганчетата дето искат да си купят цигари ама нямат пари и само се плюнчат
 

Горе