SendМailbg.eu професионален имейл маркетинг на достъпни цени!

sendmail

New Member
Представяме Ви новата ни услуга sendmailbg.eu сайта предлага изготвяне и провеждане на вашите имейл кампании на достъпни цени!

Вашите мнения и критики са добре дошли за нас!

Повече информация можете да намерите на адрес: sendmailbg.eu

Поздрави!
 
От: SendМailbg.eu професионален имейл маркетинг на достъпни цени!

Къш спамери !!! Много ми е интересно как проверявате в КЗП ...
 
От: SendМailbg.eu професионален имейл маркетинг на достъпни цени!

Къш спамери !!! Много ми е интересно как проверявате в КЗП ...

Колега да приемем, че не ти е ясна материята в този случай ще те помоля да си намериш занимание другаде.

Благодаря!
 
От: SendМailbg.eu професионален имейл маркетинг на достъпни цени!

Колега да приемем, че не ти е ясна материята в този случай ще те помоля да си намериш занимание другаде.

Благодаря!
"Колега" да приемем, че имам няколко домейна регистрирани в КЗП и доста уважени жалби, така че все съм чувал нещо по темата.

Каква е разликата между email маркетинг и СПАМ?

Професионалната email маркетинг кампания се различава от СПАМ писмата по начина на събиране на email адресите на получателите. При email маркетинг кампаниите, получателите са изразили своето съгласие и/или сами са предоставили своя email адрес.
Или си го кажете честно, не са изразили своето НЕСЪГЛАСИЕ.
 
Последно редактирано:
От: SendМailbg.eu професионален имейл маркетинг на достъпни цени!

На мен ми е ясна материята и не виждам никъде да сте обявили името на фирмата, от чието име оперирате, както и номера на регистрацията Ви като администратор на лични данни в КЗЛД. Ако искате да покажете, че сте сериозни, трябва да започнете именно с това!
 
От: SendМailbg.eu професионален имейл маркетинг на достъпни цени!

На мен ми е ясна материята и не виждам никъде да сте обявили името на фирмата, от чието име оперирате, както и номера на регистрацията Ви като администратор на лични данни в КЗЛД. Ако искате да покажете, че сте сериозни, трябва да започнете именно с това!

Че кой не познава г-н Велев и раздвоената му личност Иван Тодоров?
 

Горе