SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишетата

От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

uni-web - няма смисъл да спориш с него, той не е чувал за панда и не знае, за нея. Вероятно си прави ПР, но не разбира, че с това държание си прави лоша услуга!
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

uni-web - няма смисъл да спориш с него, той не е чувал за панда и не знае, за нея. Вероятно си прави ПР, но не разбира, че с това държание си прави лоша услуга!

:) Братле, гледам си ми пуснал пак лоша репутация за обида, ивинявай ако съм те обидил. Неволно е било, не целя да обиждам никой. Знам, че в очите на мнозина, може би почти всички, си правя кофти услуга, но така ми е забавно :)

Ще съм ти благодарен, ако ми обясниш какво ми е толкова лошото на държанието?

Щях да разбера ако ми правеха кофти червни точки и лоши репутации хората тука, един вид тва си е вирутално наказание хахаха ако аз им пишех в темите, ако аз спамех в чужди теми, крадях клиенти, ако обиждах в чужди теми...

Но реално вие всички идвате тука и някак... как да кажа... на моя територия, в моите теми.... и ми подбивате авторитета, вие ме спамите, а после ми ми пускате наказателни репутации, че аз съм спамил и т.н.

ФОРУМА СИ ИМА СОБСТВЕНИЦИ, ако те сметнат , че темите ми са СПАМ могат да ги изтрият, да ме предупредят, да ми заключват темите и т.н. НО ДО МОМЕНТА НЯМАМ ОТ ТЯХ ТАКОВА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, НАПРОТИВ ИМАМ СЪВЕТ ДА НЕ ВИ ОТГОВАРЯМ...

Според мен, от моя гледна точка, вашето поведение на всички тука, които ми цъкате кофти червени точки, е като на келеши, на всички дето ми пускате червени точки. Не аз обиждам и не аз правя спам, а вие, вие се държите като келеши!

Но майтап да става, шоу и купон, радвате ме и съм благодарен за вниманието Ви.
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

se0.guru имаш силен линк през 2011 година от https://plus.google.com/106146876428490074490/posts/ikt2SEp2DNf още преди сайта да е създаден :D ето това вече си е ГурУУУУ

Очакваме и следващите Безплатни Уроци - наблудавам с интерес
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

Къш да си продаваш "знанията" зад граница ! Моля се с английския правопис да си по-добре!
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

@se0.guru - гледам ти репутацията и наистина в това отношение си гуру. До сега не съм виждал такова нещо нито в Български нито в международен форум :p
Много ще ми е интересно и след 3-тия реп, дали следващия ще е по-червен, и дали като се напълнят всички ще ти даде червена звезда :lol:
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

@se0.guru - гледам ти репутацията и наистина в това отношение си гуру. До сега не съм виждал такова нещо нито в Български нито в международен форум :p
Много ще ми е интересно и след 3-тия реп, дали следващия ще е по-червен, и дали като се напълнят всички ще ти даде червена звезда :lol:
Това колко народ го чака с нетърпение :D
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

opaaaaaaaaaaaaa
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

А бе ти не изяде ли банана предния път или си смени ника, за да почнеш на зелено :lol:
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

se0.guru имаш силен линк през 2011 година от https://plus.google.com/106146876428490074490/posts/ikt2SEp2DNf още преди сайта да е създаден :D ето това вече си е ГурУУУУ

Очакваме и следващите Безплатни Уроци - наблудавам с интерес

Един урок специално заради твоя аватар...

ИНОСКАЗАТЕЛНО РАЗКРИВАНЕ НА НАЙ-ГОЛЯМАТА И ВАЖНА ТАЙНА ЗА КЛАСИРАНЕТО НА САЙТ В ГУГЪЛ И ЗА ПРИВЛИЧАНЕТО НА ПОВЕЧЕ УНИКАЛНИ ПОСЕТИТЕЛИ В НЕГО

Тайната на Гугъл прилича на един качествен уй!

Какво ще рече това?

Това означава, че ако размера няма значение според някои жени, то за гугъл размера има значение, има значение и колко му е твърд на човек и колко време увлича жената в играта на уя, колкото повече, толкова по-добре, колкото по-му е голям и дълъг на човек по-твърд, толкова по-добре, тези са избраниците на гугъла, най-твърдите и кортвите, дългите, големите и, които най-дълго време задържат жената.

И понеж жените са клюкарки, сами една на друга препоръчват и рекламират качествения здрав уй, без той сам да се натяга и предлага наляво надясно и в разни компании извън своята, без излишен труд и грам даже не му трябв социална активност от социалните мрежи на качественият уй...

Т.е. Истинския сайт, добрият, имащ потенциал, не се нуждае от никакви линкове от социалните мрежи, това пак е клише :)

Не се връзвайте, да не съм луд да ви кажа тайната на гугъл, за това ли 12 години я откривам, че да ви я кажа безплатно, за благодарност пък вие червени точки да ми давате... :) Ама вече споменах, че съм с диплома за учител, тука тея дето не ми се кефят са ми като хулиганите гимназисти в едно примерно средно училище, никак не ме изненадвате, толко ви е нивото - толкова можете да покажете от себе си , само и единствено шляка и хейт, кой каквото има, това показва.
Бъдете здрави!
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

УРОК 5

Навремето се бях вързал на разни мнения и бях такъв, като повечето seo оптимизатори... не проверявах сам и не мислех, а четях и вярвах на кой каквото писал или превел... Като дораснах да мисля сам и да изпитвам и проверявам нещата, много клишета се оказаха неверни, а и след 12 години практика, може с увереност да го казвам... макар че колебливостта ми се вижда добродетел.

Голямо клише е, че гугъл често си сменяли алгоритъма, а и той даже бил таен. Всъщност като се замисля, вече 12 години основните тайни, които класират сайтовете грам, ама грам не са се променили. Чат пат нещо се мъчат от гугъл да ограничават спама или разни досадни за тях явления, но в крайна сметка правят една програма, която хем не е кой знае какво, хем не е до толкова тайна и неразгадаема, да не кажа, че е мега елементарна май.
Още не различава добре латиница и кирилица, а иначе уж синонимен речник нахакали, програмка, това е, една проста гугълска програмка...

Едно обаче не може да им се отрече, велики са, милярди да събираш от балъците не е толкова просто нещо, пък и да даваш по некое залче на умните по целия свят...

Всичко е от просто по-простичко при чичи гуги...
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

Абе образ, ти си можел да говориш и умно, с тези твои две предни мнения преди моето. Остава само загадката - що се правиш на идиот?
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

Абе образ, ти си можел да говориш и умно, с тези твои две предни мнения преди моето. Остава само загадката - що се правиш на идиот?

Приближаваме се до етапа, в който (ако наистина си разбирач толкова от някои неща, както си писал) ще правим по 15 000 всеки на месец заедно, а клиентите ни истински щастливи и успяли.
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

Здравей без да са чел написаното след теб.....Направо ти казвам че ще ползвам услугите ти. Желая да ми оптимизираш сайта...Пусни ми оферта и да започнем, като напишеш какво ще правим, цени и бъдеща поддръжка разбира се....цена И ДРУГИ на ЛС
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

Приближаваме се до етапа, в който (ако наистина си разбирач толкова от някои неща, както си писал) ще правим по 15 000 всеки на месец заедно, а клиентите ни истински щастливи и успяли.

Толкова ги правя за ден! А има колеги от форума, които правят и по 30 000 - 40 000 за ден.
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

Толкова ги правя за ден! А има колеги от форума, които правят и по 30 000 - 40 000 за ден.

:D


edin_marmot.gif
 
От: SEO ОПТИМИЗАЦИЯ и Копрайтинг от Бойко, да се учеим заедно да не вярваме на клишет

bigcupofshutthefuckup.jpg

Омръзна ми вече от най-най-най-умните хора, които ще са мега преуспели след 3 седмици. Сякаш всеки с някаква си идея ще стане супер-ултра-трилионер, пък само аз след 5 години ще прося. Ъ, и още едно нещо:
НЕДЕЙТЕ ДА ЗЛОУПОТРЕБЯВАТЕ ТАКА С ФОРУМА
това място не е вашата тетрадка за драсканици
 

Прикачени файлове

  • bigcupofshutthefuckup(2).jpg
    bigcupofshutthefuckup(2).jpg
    32.5 KB · Преглеждания: 5

Горе