SEO Съзтезание

MsGeR

New Member
Предлагам да направим едно съзтезание като се определи една ключова дума и и след 3 месеца да ивдим кой ще се покаже като първи резултат в Гугъл :) ?? Ако има съгласни :)
 
Защо вместо за състезание не си използваме ресурса които ще отделим и времето, за да изкараме повече кеш :) Не виждам никои тук които допълнителни парички да са му излишни :)
 
Идеята онзи ден я сънувах и като станах сутринта почнах да правя блог за съзтезанието. СЛед това влязох в предприемач да вида какви точно бяха правилата и осъзнах че съм сунвал :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Иначе съм съгласен ама ключовата дума не трябва да е индексирана от гугъл, в смисъл да няма никакви резултати за нея преди съзтезанието
 
Тук сме малко по особен форум защо да не си направим афилиейт маркетинг състезание вместо сео :) избираме програма или продукт и след 3 месеца гледаме кои се е представил най-добре критерият ще са продажбите или спечелената сума. Използваните техники СЕО, Прес релиизи и статии, герила маркетинг . Ще осигурим награди както и помощ за всички учасници. Нащият екип няма да участва....

Това е сурова идея която трябва да се дообмисли ... но го предлагам защото има няколко предимства пред традиционто сео състезание

Очаквам мнения :)
 
coolice каза:
Тук сме малко по особен форум защо да не си направим афилиейт маркетинг състезание вместо сео :) избираме програма или продукт и след 3 месеца гледаме кои се е представил най-добре критерият ще са продажбите или спечелената сума. Използваните техники СЕО, Прес релиизи и статии, герила маркетинг . Ще осигурим награди както и помощ за всички учасници. Нащият екип няма да участва....

Това е сурова идея която трябва да се дообмисли ... но го предлагам защото има няколко предимства пред традиционто сео състезание

Очаквам мнения :)
Идеята е добра но в това аз се съмнявам че ще участвам :)
 
coolice каза:
Тук сме малко по особен форум защо да не си направим афилиейт маркетинг състезание вместо сео :) избираме програма или продукт и след 3 месеца гледаме кои се е представил най-добре критерият ще са продажбите или спечелената сума. Използваните техники СЕО, Прес релиизи и статии, герила маркетинг . Ще осигурим награди както и помощ за всички учасници. Нащият екип няма да участва....

Това е сурова идея която трябва да се дообмисли ... но го предлагам защото има няколко предимства пред традиционто сео състезание

Очаквам мнения :)
супер :) :)
 
Mен за афилейт не ме бройте :)
В сео контест може ;)
 
Защо да не учасвате в афилиейт маркетинг състезание така накрая ще ви остане работещ афилиейт бизнес които ще ви докара някакви парички всеки месец освен моралното удовлетворение от успеха и наградата :)

П.С. Като се замисля даже може състезанието да има две 1, 2, 3 места

Едното класиране ще е по спечелена сума

Другото ще е по брои продажби


Очакквам още мнения :)
 
coolice каза:
Защо да не учасвате в афилиейт маркетинг състезание така накрая ще ви остане работещ афилиейт бизнес които ще ви докара някакви парички всеки месец освен моралното удовлетворение от успеха и наградата :)

П.С. Като се замисля даже може състезанието да има две 1, 2, 3 места

Едното класиране ще е по спечелена сума

Другото ще е по брои продажби


Очакквам още мнения :)
Не знам аз просто до сега не съм правил нещо такова и не знам така просто няма да успея
 
мдам може да има награда както кул каза: за най-много кинти, за най-много продажби и за най-голям даунлайн :), може и за най-добро индексиране на Г. :)
 
За които има свободно време да участва :) Ние сме прекалено заети да изкарваме пари, затова само ще наблюдавам :) А реалното състезание е да излезеш за някоя истинска дума дума и да кешираш оттова :) Иначе успех на участващите :)
 
Re: :)

Nindja каза:
ami moqta ideq e slednata ..... chakame da izleze nov product ...kakto beshe proactol .....koito napravi purvi prodajba pe4eli :)

Лошо няма да е и така :) но и за по дълъг период от време да е е добре
 

Горе