SEO копирайтинг, описания за магазини и др.

Desisslava Dimitrova

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Колеги,
Предлагам SEO оптимизация за всички, които искат сайтът им да се класира в топ 10 по определени ключови думи и изрази.
Стартовия пакет включва проучване на пазара и конкуренцията, линк билдинг, on page оптимизация.
Поддържащия пакет включва SEO копирайтинг, събмит в социални мрежи, подбор на ключови изрази, които да ви донесат реален трафик.
Цена по договаряне!

И още една по-евтина SEO услуга, която може да е в полза на тези, които искат да добавят малко трафик на сайта си.

Можете да се възползвате от авторска статия, подбор на ключови думи и изрази, както и събмит на публикацията в социални мрежи, като Facebook, Google + и други .

Пример за ключова дума "Вършец" - много висока конкуренция.
Статията ще бъде със заглавие Санаториум във Вършец - балнеолечение, минерални извори и минерални бани.
Реално търсене:
Вършец санаториум, Вършец минерални извори, Балнеолечение за сърдечни заболявания, Минерални бани за гинекологични заболявания и т.н. Ключови думи има и в самата статия, които ще донесат допълнителен трафик.
Така вие ще сте сдобиете с един приличен трафик и евентуални продажби.

Пакетът включва подбор на ключови думи с помощта на google keyword tool, написване на авторска статия на български език, с уникалност 100%, уникални заглавия и описания за последващото добавяне на публикацията в сайтове, събмит в 5 социални мрежи.
Цена за пакет - статия, ключови думи и събмит – 10 лв.

При закупуване на 5 пакета, има бонус още един пакет подарък.

Можете да си поръчате и само статии - 5 лв. за брой. При поръчка над 5 статии има 20% отстъпка.

След свършване на работата ще получите отчет за уникалност на статията според Адвего и линкове към всички сайтове, където е качена статията.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

мерси за добре свършената работа :D

пак ще ползвам услугите ти.
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Имате лс :)
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Тази услуга става ли за EN сайтове приемате ли ПП?
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Тази услуга става ли за EN сайтове приемате ли ПП?
За момента статиите са само на български език, събмитът също се отнася за български сайтове.
По принцип рядко работя с ПП. Обикновено ползвам Еконт или банков превод.
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

За момента спирам със заявките за поръчка.
Веднага след като се освободя, ще пиша тук!
 
Последно редактирано:
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Проучване не ми трябва, но ми трябва линк билдинг, SEO копирайтинг, събмит в социални мрежи, подбор на ключови изрази (евентуално за последното, мож и без, тъй като тази работа май съм я свършил вече). Трябва ми за доста конкурентна бг ниша (макар, че извън бг броя на бг компаниите би се сторил смешен на всеки, да речем, британски сео мейкър спрямо тяхната конкуренция там, но това е друга тема). Та, трябва ми работа която да смаже тукашните "всезнайковци". Можеш ли да се справиш?
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Проучване не ми трябва, но ми трябва линк билдинг, SEO копирайтинг, събмит в социални мрежи, подбор на ключови изрази (евентуално за последното, мож и без, тъй като тази работа май съм я свършил вече). Трябва ми за доста конкурентна бг ниша (макар, че извън бг броя на бг компаниите би се сторил смешен на всеки, да речем, британски сео мейкър спрямо тяхната конкуренция там, но това е друга тема). Та, трябва ми работа която да смаже тукашните "всезнайковци". Можеш ли да се справиш?
Дай ми на ЛС повече подробности за сайта и ще ти дам отговор.
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Свободна съм!
 
Последно редактирано:
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

станала е грешка, извинявам се
 
Последно редактирано:
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Аз не подбивам цените нито на копирайтърите, нито на хората които правят събмит.
А и някъде да съм оповестила цени за цялостен пакет за SEO? Един пакет за оптимизация е от 400 лв нагоре.
А и кога си работил с мен, за да знаеш какво е качеството?
И последно - защо говориш за мен в м.р?

Да не си объркал темата?

А и не всеки може да си позволи да плати за цялостна оптимизация, още повече, ако сега стартира.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

станала е грешка, извинявам се
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

Ремид, да не ме бъркаш с другата Десислава, която завлече доста хора?
Виж дали не си объркал темата?
Ето я адашката.
 
От: Искате ли да се класирате в топ 10? Вижте новата услуга!

станала е грешка, извинявам се




махни ми цитата.
 

Горе