SEO на новото време (must read!)

От: SEO на новото време (must read!)

от почти нищо
само от правене на пари, обзавеждане на нови офиси с една стена сертификати с рамки за 1000 лв и бюра с по 3 монитора на всяко и прочие тъпни.

Може ли да мина да видя офиса, а
wasntme.gif
 
От: От: От: SEO на новото време (must read!)

Чичо кулинар на SEO конференцията май имаше нещо с набиране или се бъркам? :)
Напротив, казах точно обратното, че в момента не ми трябват клиенти. Но това ще го рзбереш след 10-15-20 години. Сега сте си лапета, колкото и да ви се иска да сте мъже.
 
От: SEO на новото време (must read!)

Каквото и да кажете за радев ще ви кажа само 1 кефи ме. А това, че бил млад оо моля ви годините не са доказателство за интелект така, че хайде без обиди моля. Познавам хора по на 25 години постигнали много повече от така наречените стари кучета и интернет милиардери обхождащи този форум !!!
 
От: От: От: От: SEO на новото време (must read!)

Напротив, казах точно обратното, че в момента не ми трябват клиенти. Но това ще го рзбереш след 10-15-20 години. Сега сте си лапета, колкото и да ви се иска да сте мъже.

Мхм след 20 години ше разбера, че човек като каже "Ами той oggin в началото каза, че не си търсим клиенти ама ъъ...м... това са моите контакти и съм готов да отговоря на всички въпроси със search engine optimization", което аджеба или означава абе... м... давам безплатни seo консултации. Ама не, ако означаваше това не виждам защо започна с "ами той огин каза в началото че м... не си търсим нови клиенти, но..". Кога се става мъж да те питам? Ти ли определяш кога едно момче става мъж, дай да измислиме нещо да стана по бързо, неква оптимизация да напрайм :D
 
От: От: От: От: От: SEO на новото време (must read!)

Мхм след 20 години ше разбера, че човек като каже "Ами той oggin в началото каза, че не си търсим клиенти ама ъъ...м... това са моите контакти и съм готов да отговоря на всички въпроси със search engine optimization", което аджеба или означава абе... м... давам безплатни seo консултации. Ама не, ако означаваше това не виждам защо започна с "ами той огин каза в началото че м... не си търсим нови клиенти, но..".
Ясно искаш да се заяждаш. Няма да ти преча.
Кога се става мъж да те питам? Ти ли определяш кога едно момче става мъж, дай да измислиме нещо да стана по бързо, неква оптимизация да напрайм :D
Ще разбреш кога си станал мъж, не бързай, изживей си детството.
съгласен съм!!
Naemi na dalavera
Е?
 
От: От: От: От: От: От: SEO на новото време (must read!)

Ясно искаш да се заяждаш. Няма да ти преча.
Ще разбреш кога си станал мъж, не бързай, изживей си детството.
Е?

Не искам, мерси, сичко най-добро от мен много целувки и щаслива пенсия :)
 
От: SEO на новото време (must read!)

хахаахахаахххахаахахаахххахаахахаахххахаахахаахххахаахахаахххахаахахаахххахаахахаахххахаахахаахх

ай лека и от мен!
 
От: SEO на новото време (must read!)

изключително полезна статия
благодаря
 
От: SEO на новото време (must read!)

Айде да се изакам в темата и аз :)

Една стара позната навремето беше изкарала едномесечен курс по журналистика в Хасково и, преливаща от ентусиазъм, започна да пише на социални и политически теми. Пълната липса на опит си казваше думата, но наивните и инфантилни статии се харесваха на Народа, а това е най-важното :twisted:

Мой приятел в Москва (милиардер, собственик на една от най-големите строителни компании) веднъж ми каза: "Човече, връщай се в България - използвай момента докато IT-колегите ти там все още не са слезли от палмите, докато седят по клоните и ядат банани! Щото слезнат ли веднъж - край на далаверата!" :D

Сега ми е забавно, но някой ден сигурно и топик-стартерът ще стане сериозен специалист. Ако се усети навреме да натрупа малко опит извън БГ и да поработи на места, където бизнесът наистина е сериозен и се въртят такива Пари, които той едва ли може да си представи визуално 8)
 
От: SEO на новото време (must read!)

SEO е "дисциплина" в интернет маркетинга.

SEO постига само резултат в търсачките.

Трябва да има много повече от SEO за да има
КАЧЕСТВО = ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ = РАЗШИРЕНИЕ НА БИЗНЕСА = УДОВЛЕТВОРЕНИЕ = ПОСТИГНАТИ МЕЧТИ
 

Горе