SEO на wordpress блог за 200 лв??

icemc

New Member
SEO на wordpress за 200 лв??

Здравейте. Интересува ме за цената 200 лв, някой от вас може ли да направи съвестно оптимизация по 2 думи, които да излизат на първа страница в гугъл. Думите са снимки и вицове :p
Голям проблем ли е, че всеки ден първата страница е нова.. тоест динамични са статиите.

Очаквам предложения и коментари тук :)
 
Последно редактирано:
Seo

Мерси за линка, наистина има полезна информация там, но и сумите са доста над 200 лв. Все пак ако има някой, който да има оферта за 200 лв, която да включва някакви гаранции нека ми пише на лична.
 
приятелю хората за 2000 лева няма да ти дадат гаранции защото това е гоогле се едно да ти гарантирам че утре няма да вали... може да го преположим но неможе да сме сигурни
 
Добре дошъл във форума и приятен престой също така. Еми мисля си че доста хора тук могат да ти предложат такава услуга, но зависи за колко време искаш да излезеш. Имай предвид че не става от днес за утре - това отмена време, в повечето случай повече от 1-2 месеца, особенно за тези думички.

Не са от най търсените, но все пак за значимо тайпвани а и предполагам и конкуренцията не е малка - това също е голям критерий. Успех с начинанието и до нови срещи. :)
 
Seo НЕеднократна услуга а има постояна работа по проктитите затова по принцип е много скъпа (вярно е за бг е по лесно) но за такива пари можеш да си намериш някои които сега започва. Единствено излиза по евтино ако си го правиш сам

Вариянта които ти предлагам е да започеш с четене и да си направиш онпеидж сеото сам а парите да използваш за вуншни услуги които да те улеснят в работата като ръчен събмит по директории и тнт а когато имаш някои конкретен въпрос винаги можеш дапоразпитеш по форумите :)
 
за вицове ще дръпнеш много лесно, за снимки ще е малко по-трудно, но и в двата случая няма да стане за един ден... трябва ти доста време за да задържиш добри позиции. Мисля че ще е по-добре сам да опиташ, да почетеш тук там да потренираш и постепенно да се учиш
 
:ppp

Мерси за всички отговори и съвети. Вече се ориентирах и наистина сам ще се заема със Seo-то, пък каквото стане. Бързо се уча :)
 
За 200 лева мога да ти обясня лице в лице как да си го направиш сам
Ама това трябва да е на час иначе подбиваш консултантските цени. :wink: И аз ще го обясня за толкова, но за час. Даже и за конверсията ще си поговориме. Аз черпя в заведението. :)
 
Ама това трябва да е на час иначе подбиваш консултантските цени. :wink: И аз ще го обясня за толкова, но за час. Даже и за конверсията ще си поговориме. Аз черпя в заведението. :)

Е за 2 часа при мен :)
btw за 2 часа, колко нещо мога да изговоря не е истина... който ме познава, знае какво имам в предвид
 
Е за 2 часа при мен :)
btw за 2 часа, колко нещо мога да изговоря не е истина... който ме познава, знае какво имам в предвид
:) Да, мастърчето е голям сладкодумец, така че наистина за 200 лева си струва, а все пак говориме за 2 часа.:) Ще се наложи после да ти доплатят още толкова за да спре.....

П.С: Бате скоро разбрах за някаква среща. :wink:
 

Горе