SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

datravel

New Member
Здравейте колеги,

Идеи за изкарване по кл.дума круизи при използване на whitelabel заложил съм keywords,tags,description и т.н. С какво друго мога да помогна за оптимизация, гоня първа страница.
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

whitelabel заложил съм keywords,tags,description и т.н.
Ами стоиш и чакаш да излезеш на първа страница. Ако не стане първите 10 години продължаваш да чакаш ;)
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

наистина човек да не попита, оставам с впечатлението, че в този форум само 10% от всички, са наистина предприемачи, останалите са комплексиране пикльовци тъкмо излезли от пубертета. Само нападки, обиди и подигравки да бях се регнал в теенпроблем все същата работа
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

SEO теми във форума има сигурно хиляди. Всеки много се обижда, просто преди да се пишат тук въпроси може да се разгледа форума по-подробно. Има отговор на почти всеки въпрос свързан с уеб бизнеса. Да не очаквате някой да седне да ви препише около 50 теми, които са разисквани хиляди пъти отново ... просто губите времето на всички
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

като за начало поствай няколко статии 2-5 броя с по около 500 думи в блогер и ги свържи в социалките - бг социални мрежи (в Свежо най вече, и от там във фб), също ги постни в гугъл групи. За тази кл. дума няма много резултати в серпа около 600к, така че няма да ти е трудно да се вдигнеш нагоре. Намири няколко форума, като търсиш в гугъл примерно "круизи или почивки форуми", регистрирай се и в съответната тема направи пост с линк. Това е за начало, надявам се да съм полезен!
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

SEO теми във форума има сигурно хиляди. Всеки много се обижда, просто преди да се пишат тук въпроси може да се разгледа форума по-подробно. Има отговор на почти всеки въпрос свързан с уеб бизнеса. Да не очаквате някой да седне да ви препише около 50 теми, които са разисквани хиляди пъти отново ... просто губите времето на всички
Можеш да му го кажеш на момчето и да му цитираш линк, за да бъдеш дори и във помощ, а не да се правиш на интересен, защото въобще не си. Чисто и просто изразявам мнение, нищо лично към теб, повечето тука имат такова поведение, а на сериозен форум не му отива.
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

Flash - Ivo94 е отговорил правилно, даже много правилно. На такова запитване - такъв отговор!
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

Сега една колежка да врътне и една свирка а?
Това е като темите как да печеля пари онлайн/как да почна?
Ми как с четене и проба/грешка бе хора.
 
От: SEO оптимиация - кл.дума "круизи"

Офтопиккк: Коя :rolleyes:
Сега една колежка да врътне и една свирка а?
Това е като темите как да печеля пари онлайн/как да почна?
Ми как с четене и проба/грешка бе хора.
 

Горе