SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

uliandim

Member
Как да оптимизирам сайт, който няма определена ключова дума, а всеки ден се менят може би, зависи кое е най-актуалното за момента. Например днес излиза iPhone 5 и това е най-известното в сайта, но след два дни излиза Samsung Galaxy S100000 и т.н.

Дочух наскоро, че съществува някакво Long-tail оптимизиране, но не ми е много известно и ако може нещо четива или нещо друго, може и с картинки :mrgreen: . Що се отнася до оптимизирането на вътрешната част на сайта нямам проблеми... Всичко си е по стандартите, но що се отнася за правене на външни линкове се хващам за главата и не знам с коя ключова дума да започна?
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

пффф егати въпроса.... взимай пример от новинарските сайтове, но преди това попрочети малко из форума... де спа от декември?
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Тео ти го каза.
"Що се отнася до оптимизирането на вътрешната част на сайта нямам проблеми" - щом нямаш проблеми защо задаваш такива въпроси? :)
Тука ти е отговора.
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Е вие ме изкарахте ба*ти идиота... Не питам аз какво да направя по сайта си, а какви линкове да правя при условие, че няма основна ключова дума... Абе кво ви питам и вас някакви чули дочули нещо и се правят на разбирачи по тука...
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Има основна ключова дума - телефони, модели телефони, смартфони.. и квот се сетиш за общото наименование на това, което ти е в сайта. :)
Моделите си ги правиш на вътрешни страници и си правиш линк билдинг без да се чудиш какво да правиш като ти се сменя съдържанието.
Айде .. като за неидиот толкова.
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

При такива случаи се правят брандинг линкове тоест с някакъв анкор, най-добре с името на сайта, тоест вдига се яко индекса, а пък постовете / статиите само по социални мрежи.
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Именно. Линквай, а анализа като искаш и в Малдивите го прави.
Не спи, а линквай, не се храни, а линквай, докато линкваш жената пак линквай, абе изобщо линкването му е лелята.
Контента е по-важен в твоя случай. Престави си 1 новина която 1000 и повече сайтове представят. Какъв ти е основния проблем линкването или да представиш възможно най-уникално списана статия на фона на останалите. Г като ги мине и само засича кой я е пуснал първи а другите да решават проблема с това да са различни.
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Виж какво са ти писали колегите - линквай. Линквай от официалната страница на Apple за iPhone 5, после от сайта на Samsung за Samsung Galaxy S100000 и т.н.
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Здравейте нов съм в темата искам да попитам къде мога да намеря тоя код в opencart ето го и него оригинален код:
оригинален код:
fff.jpg
ето и какво искам да попитам този код как се вмъква като премахна оригинала и сложа тоя или по други начин и ако се замества как се попълва Благодаря редварително ето и новия код така наречения микроформат
kkkk.jpg
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

Здравейте нов съм в темата искам да попитам къде мога да намеря тоя код в opencart ето го и него оригинален код:
оригинален код:
Виж файлът 4545
ето и какво искам да попитам този код как се вмъква като премахна оригинала и сложа тоя или по други начин и ако се замества как се попълва Благодаря редварително ето и новия код така наречения микроформат
Виж файлът 4546

спри се се човек - спамиш

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32728 питай тука
 
От: SEO оптимизация на сайт с много и сменящи се ключови думи

и така като стана въпрос за внасяне на микроформати в rexcart всеки замлъкна аз също ще си замълча защото мисля че не само тука се знае как се внасят Благодаря на всички.
 

Горе