Продава се: SEO оптимизация на сайт чрез сайтове сателети

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Предлагам нова SEO услуга чрез сайтове сателити. Богатия ми опит в това ме накара да предложа тази услуга и за мои клиенти.

SEO оптимизацията най-общо включва:
- създаване на допълнителни сайтове
- избор на подходящи домейни
- различни ай пи та за всеки сайт
- добавяне на уникална информация от мен
- възможност за неограничен брой добавяне на статии от потребителя и линкове
- поддръжка минимум 5 години

Всички останали подробности на лично

Цена: 800 лева - 500 лева първоначално и 300 лева ако успее вашият сайт да се позиционира на първа страница по важни ключови думи и фрази в следващите от 2 до 6 месеца.

SEO оптимизацията не е подходяща за всеки вид сайт, така че, когато се свързвате с мен моля посочвайте кой сайт искате да се оптимизира.

За контакти:
Николай Николов
Тел: 0884150018
 
Предлагам нова SEO услуга чрез сайтове сателити. Богатия ми опит в това ме накара да предложа тази услуга и за мои клиенти.

SEO оптимизацията най-общо включва:
- създаване на допълнителни сайтове
- избор на подходящи домейни
- различни ай пи та за всеки сайт
- добавяне на уникална информация от мен
- възможност за неограничен брой добавяне на статии от потребителя и линкове
- поддръжка минимум 5 години

Всички останали подробности на лично

Цена: 800 лева - 500 лева първоначално и 300 лева ако успее вашият сайт да се позиционира на първа страница по важни ключови думи и фрази в следващите от 2 до 6 месеца.

SEO оптимизацията не е подходяща за всеки вид сайт, така че, когато се свързвате с мен моля посочвайте кой сайт искате да се оптимизира.

За контакти:
Николай Николов
Тел: 0884150018

Офертата куца, и ще обясня къде точно - в момента , че още 300 лева би струвало ако сайта се позиционира нагоре. Не знам кой ще ти каже, че точно сателитите са вдигнали сайта. И поради това, да разбирам ли, че ако например ти дам тема - ски втора употреба, ти ще направиш сайт /блог , домейна ще е твой, хостинга също, тоест реално всичко стои при теб и това, което представлява услугата е евентуално линкове, ако пълним твоите блогове със съдържание
 
Офертата куца, и ще обясня къде точно - в момента , че още 300 лева би струвало ако сайта се позиционира нагоре. Не знам кой ще ти каже, че точно сателитите са вдигнали сайта. И поради това, да разбирам ли, че ако например ти дам тема - ски втора употреба, ти ще направиш сайт /блог , домейна ще е твой, хостинга също, тоест реално всичко стои при теб и това, което представлява услугата е евентуално линкове, ако пълним твоите блогове със съдържание
Здравейте и благодаря за интереса.

Сателитите не вдигат сайта, те помагат във вдигането, има голяма разлика. И не само, зависи колко са развити са допълнително и трафик, та дори и малък да е.
Сайтовете са на мой хост и това е голямото предимство, защото мога да си позволя да са с различни ай пи та и да осигуря и самия хост. Използването на чужда такава услуга би струвало много повече. При положение, че и аз главно развивам сайтовете е нормално да са на сървъра ми.
Вие не сте длъжен да добавяте статии, но се чувствайте свободни да го правите ако сметнете за добре. Това не е задължително условие.
Допълнителните 300 лева са стимул да си свържа работата и застраховка, че се работи, както трябва.

Надявам се да съм бил полезен в отговорите си!
 
Следващият клиент получава към пакета и безплатна изработка на сайт. За повече подробности пишете на вайбър или телеграм на 0884150018
 
Промоцията все още важи. За повече информация се обадете на

0884150018
 
Последно редактирано:
Виж файлът 19494 - Оправи си собствената страница, после продавай услуга.
Благодаря за забележката, но съм видял това предупреждение. Става въпрос за снимка, която не е шифрована и това по никакъв начин не влияе на сайта, нито на неговата индексация.

Проблемът все пак беше решен за няколко секунди.

Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе