SEO оптимизация с гаранция!

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

По случай идването на новогодишните празници предлагам новогодишна отстъпка от цената на SEO услугите си в размер на 20%.

Единственото, което се изисква от вас е да ми изпратите ЛС със следните данни за вашия сайт:

1. URL на сайта;
2. Ключови думи, по които искате да го оптимизирам
3. Всичко друго, което сметнете, че е необходимо да знам за сайта Ви преди да започна SEO кампанията му.

Ако сайтът ви няма наказания от Гугъл, има уникално съдържание на всички свои страници и няма проблеми с HTML кода си или други проблеми, които биха затруднили и оскъпили оптимизацията му, то цените, по коиото можете да се водите ще видите, ако посетите страницата със SEO услугите ми. Там съм описал всички подробности, както и сроковете за постигане на топ 10 в Гугъл и гаранциите, които давам.

Ако пък сайтът ви има някакви проблеми, които аз ще открия след първоначалния одит (преди да приема да работя по проекта), то цената ще претърпи корекции, но промоцията от -20% отново ще е в сила. Ако нишата е силна по отношение на SEO и преценя, че ще е по-трудна за преодоляване, също ще ви направя специална оферта, но отново с обещаната промоция от -20%.

Плащането се извършва на всеки 15 дни под формата на капаро. Приемам банков път, PayPal и Webmoney.

ВНИМАНИЕ: Промоцията е валидна само
до 02.01.2011 г. включително, т.е. само за 7 дни. Възползвайте се!

ПОжелавам весели новогодишни празници на всички и една по-здрава и по-успешна 2011 г. :)
 

Горе