SEO професионални Link Wheels

От: SEO професионални Link Wheels

Здравейте,


Тъй като има известен интерес, промених сегашните link wheels с актуалните такива. Има някои промени (блог коментари на мястото на директории), лека промяна в линкването, добавени още линкове към главния сайт, както и ние осигуряваме статиите вече.

Добавих и нов, изпробван метод /пакет/ в статията ни за SEO Article Marketing.

Използвам също така повода, за да отговоря на най-често задаваните въпроси тук. Благодаря и на тези, които се интересуват.

1. На каква платформа се правят сателитите и под сателитите, както и уеб 2.0 сайтовете?

- Главните сателити и подсателитите /тези, от трето ниво/ се правят само на Blogger.
- Web 2.0 собственостите се правят на различни блог платформи като: Blogspot
Wordpress, Hubpages, Wikispaces, Blogetery, Blog.com и т.н.

2. Остава ли целия този ресурс след завършване на услугата за мен, за да мога да ползвам структурата и за други линкове? Юзър, пароли?

Да, по желание на клиента даваме паролите на главните сателити, заедно с тези на емейла и всичко друго. В крайна сметка е наистина разумно да се използват за в бъдеще, защото вече имат правено off page SEO.

3. Горе долу за колко време трябва да се очаква резултат от кампанията и за колко време се изгражда?

Правим всичко възможно за да намалим процеса на индексация, като пингваме всичко, но пак отговора не може да е точен и не зависи от нас. До една седмица голяма част от нещата ще са индексирани.

Относно времето на изграждане - обикновено третото ниво отнема до около седмица за английски сайтове. В скайп може да се информирате за прогреса по всяко време.

4. Предлагате ли link wheels за български сайтове и какви са особеностите?

Да, като метода е изпробван и резултата е отличен /мога да дам пример на ЛС/. Общо взето е по-добър от английските даже, защото конкуренцията тук е по-слаба.

Това, което правим, е да сменим чуждите буукмаркинг портали с нашите най-добри (списък - http://www.dobavilink.info/socialni-mreji.html).

Другото е за спина на статиите, заради който времето на работа се увеличава. Наистина спиновете са леко по-слаби от английските такива, но нито има опасност от проблеми, нито досега е имало такива.

5. Мога ли да си поръчам безопасно link wheel на нов сайт?

Общия брой линкове при трето ниво към вашия сайт са около 30-40 от bookmarking портали и още 4-8 от главните сателити. Не мисля, че това е проблем, особено ако не пингнем буукмарковете и се индексират постепенно след седмици, до месеци.


6. На какъв принцип се плаща - преди, след завършването на услугата или на 2 части?

Няма как да започнем СЕО-то без да е платено, защото накрая можем да бъдем поставени пред свършен факт - услугата е направена и не може да се върне назад. Още повече и риска с нови потребители си остава.
Все пак няма проблеми да направя конпромис за по-старите потребители и да си платят накрая.


----------------------------------------------------------


Оттук натакък ако има въпроси, давайте ги на ЛС.
 
SEO професионални, Link Wheels

Офертата ми изглежда ок, пича явно е коректен, не съм го изпробвал още, но ви препоръчвам такъв тип линк билдинг, по всички правила е.

xXxTheMasteR, Това последното с отговорите беше доста добре че го пусна тъй като някои от нас ги интересуват доста повече подробности.... тъкмо мислех да питам за ip адреси и държави откъдето се хостват сателитките и ти написа направо блог платформите :)
 
От: SEO професионални Link Wheels

Добавени са нови екстри в трите пакета, като цените се запазват. Вече Angela&Paul backlinking method-а ще се ползва и върху главния сайт. Съответно 30 профила от първия пакет към вашия сайт, 60 от втория и 100 от третия. Оставил съм информация за контакт в края на първия пост.
 

Горе