Търся: SEO специалист за класиране в Google My Business

waldes

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Търся фрилансър или фирма, която има опит в класиране на бизнеси в Google My Business по ключови фрази за БГ.
Ниша - строителство.
Моля, да пишат сериозни колеги, които имат реален опит с класирания на клиентски бизнеси.
 
Колега мисля че гугъл показва най-близкия адрес до теб, в случая си ги хваща по локално търсене, тоест ако си по близо до това което търсиш се предполага че ще излезе най-отгоре в класацията на google my business, зависи също от оставените мнения, рейтинга и също така дали използваш тази ключова дума в постовете който можеш да направиш през профила на google my business. Но това са само предположения не съм специалист в тази сфера
 
Търся фрилансър или фирма, която има опит в класиране на бизнеси в Google My Business по ключови фрази за БГ.
Ниша - строителство.
Моля, да пишат сериозни колеги, които имат реален опит с класирания на клиентски бизнеси.
За интересуващите се - нека изпишат следното: България PRO Cleaners и търсят в Google maps.
Показаните офиси - ДО ЕДИН са добавени от Google!
Забележете, че той е добавил за всеки офис ЕДИН И СЪЩ телефон, което той - Google в правилата си описва като причина за отказ от добавяне на бизнес в картите си.
Всеки SEO с голям опит разглеждайки уебсайтовете приложени към създадените офиси, може да си направи извод - съществуват ли правила или НЕ!
Ако те заинтересува този наш успех, не се притеснявай да пишеш на лични.
Поздрави.
 
Колега мисля че гугъл показва най-близкия адрес до теб, в случая си ги хваща по локално търсене, тоест ако си по близо до това което търсиш се предполага че ще излезе най-отгоре в класацията на google my business, зависи също от оставените мнения, рейтинга и също така дали използваш тази ключова дума в постовете който можеш да направиш през профила на google my business. Но това са само предположения не съм специалист в тази сфера
Точно и правилно, но не единствени възможности!
 

Горе