SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

моя ипотпал не е (за)регистриран за участие,...
Ами регни се, де. Всеки регнат до 31 10 ще участва в томболата.
 
От: От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Ами регни се, де. Всеки регнат до 31 10 ще участва в томболата.

че то по-добре да си пусна тото
чудех се ......
нали се изискава линк към спонора ?! линка от адсенс брои ли си :lol::p
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Дами и господа ипотпал представители, :)
моя ипотпал не е (за)регистриран за участие, и няма да бъде.просто се тествам при силна конкуренция. но пък по някое време...., след време, може да направим търговийка .... ;)
успех на всички участници

аз пък се чудя дали да не регна блог с 4 пъти ipotpal (ipotpal-ipotpal-ipotpal-ipotpal.blogspot.com), направо ще ви срина :D

майтапът на страна, спамът става все по-сериозен, а още един месец не е минал ...
 
От: От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

аз пък се чудя дали да не регна блог с 4 пъти ipotpal (ipotpal-ipotpal-ipotpal.blogspot.com), направо ще ви срина :D

майтапът на страна, спамът става все по-сериозен, а още един месец не е минал ...

аз докато се усетя и вече нямаше нищо свободно :) , така че ще се борим с наличното :)
 
От: От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

аз пък се чудя дали да не регна блог с 4 пъти ipotpal (ipotpal-ipotpal-ipotpal-ipotpal.blogspot.com), направо ще ви срина :D

майтапът на страна, спамът става все по-сериозен, а още един месец не е минал ...
В грешка си, спама ще намаля, повечето участници ще окапят до месец-два. Ще останат да се борят първите и лудите :).
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Тъй...

следваща стъпка:

Огин продължава да олинква от сякъде дето му падне, нали му е патиика. Включително ще следва и от dao.bg

После мартин се олинква от webmasterbg.org

После coolice го олинква от дето му падне, нали и той му е партиийка...

За после не знам и няма смисъл.

прогнозата може да има до 30% грешки


играе ли ви се още?
 
Последно редактирано:
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Тъй...

следваща стъпка:

Огин продължава да олинква от сякъде дето му падне, нали му е патиика. Включително ще следва и от dao.bg

После мартин се олинква от webmasterbg.org

После coolice го олинква от дето му падне, нали и той му е партиийка...

За после не знам и няма смисъл.

прогнозата може да има до 30% грешки


играе ли ви се още?

След това Sammy линква към Радев и Радев печели :)
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Не знам за другите, но на мен вече не ми е интересно да го следя това състезание.
Причината е, че от индивидуално се превърна в групово и личните възможности на участниците, знание и опит в СЕО сферата се размиха.
 
От: От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Не знам за другите, но на мен вече не ми е интересно да го следя това състезание.
Причината е, че от индивидуално се превърна в групово и личните възможности на участниците, знание и опит в СЕО сферата се размиха.
E стига де ... не е точно така ... а аз иначе отдавна не го следя, най-много да проверя сутринта къде съм в serp-a ...
И нови линкове отдавна не съм слагал ... трябва тия дни да се засиля малко :)
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Занимавка си е :evil: бях 11 по едно време ама позарязах за седмица.Темата в уебмастера ме демотивира.
Радев дори да имаш 90% грешка схемата накрая ще е подобна.Писах и преди не помня къде,че сам човек без бюджет трудно ще се класира в топ 3.А и разбрах за доста комбини то лесно се вижда :wink:
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

А сайт номер 1 в момента регистриран ли е за участие или само си тества ?
Малко не съм запознат, а списъка с участващите е огромен и не ми се занимава да проверявам в момента....
Едит : отговорих си сам на въпроса, като проверих 1000 и незнам си колко регистрации.
А краен срок за записване в състезанието има ли или може и на 31.03.2010г да се регнеш за участник ?
 
Последно редактирано:
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

А краен срок за записване в състезанието има ли или може и на 31.03.2010г да се регнеш за участник ?
Може накрая да се регнеш

Радев дори да имаш 90% грешка схемата накрая ще е подобна.Писах и преди не помня къде,че сам човек без бюджет трудно ще се класира в топ 3.А и разбрах за доста комбини то лесно се вижда
Не че няма да изям всички умници с парцалите, ама е гнусна работа и много демотивиращо, не прилича на игра, а на ...


E стига де ... не е точно така ... а аз иначе отдавна не го следя, най-много да проверя сутринта къде съм в serp-a ...
шш... не се давай бе нашиа

След това Sammy линква към Радев и Радев печели
:-D
а това ми е скрития таен жокер за накрая :-Д

аз ако бях на мястото на всички, щях да бягам далече :П


между другото, добро утро пичое
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

МММ, сериозен пропуск от страна на организаторите,
че не е зададен сраен срок за регистрация.
Така всеки може да се оптимизира без изходящ линк към спонсора,
което е дадено като задължително изискване в правилата.
Който следи темата ще ме разбере.:mrgreen:
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

brad1985, не е пропуск, нарочно го направихме така. Тестваме за следващото състезание. Например голям пропуск беше, че в томболата участват домейни, които не са в индекса (идеята на Nikoladd).
 
От: SEO състезание за наградите на Notebook.bg с награден фонд 6200 лева

Например голям пропуск беше, че в томболата участват домейни, които не са в индекса (идеята на Nikoladd).

за следващия път ще знаете и готово :)
спокз
 

Горе