Seo тайни кодове и малко seo истини

От: Seo тайни кодове и малко seo истини

не знам пич
аз ранквам за друго

но скрииншотчето ти потвърждава всичко което изсрах досега :)

тъй че наистина май има бая верни неща в цялата тая шитня
 
От: Seo тайни кодове и малко seo истини

ти си знаеш най-добре
 
От: Seo тайни кодове и малко seo истини

незнам какви seo специялисти има в бг,ама щом почнах сайт преди 1 месец и вече е на 1-ва страница в google за: "оптимизация на сайтове", и "уеб сайт дизайн", а дори не е готов още,значи е слабичка "истинската" конкуренция:).
(правя само wite hat seo,никакъв black hat)

П.С.:забравих да спомена ,че домейна не е на 1 месец,ама както и да е -сайта е на толкова и линковете тепърва ги изграждам
 
Re: От: Seo тайни кодове и малко seo истини

незнам какви seo специялисти има в бг,ама щом почнах сайт преди 1 месец и вече е на 1-ва страница в google за: "оптимизация на сайтове", и "уеб сайт дизайн", а дори не е готов още,значи е слабичка "истинската" конкуренция:).
(правя само wite hat seo,никакъв black hat)

П.С.:забравих да спомена ,че домейна не е на 1 месец,ама както и да е -сайта е на толкова и линковете тепърва ги изграждам

по трудната думичка за бг е "оптимизация за търсачки" виж за нея как е ;)
 
От: Seo тайни кодове и малко seo истини

Важна тема. Изчетох внимателно линковете, но не схванах темата за уважението и неуважението (моля да ми простите, но е от ЕГН-то).

Разбира се, че почти всичко е бизнес и почти винаги става дума за пари. В останалите случаи става дума за секс :)

Внимателно следих кампанията на http://www.webdesign-bulgaria.com/ през миналата година и смятам че това резултатът е невероятен, за парите които бяха пръснати за целта.

От което следва, че SEO работи без грешка. И кой и защо твърди, че SEO умира или няма бъдеще ?

p.s. и стига с тия SEO гурута ... :)
 
От: Seo тайни кодове и малко seo истини

Ого, на тебе не помня да съм давал разписки за парите, които са били похарчени
:p

иначе лафа с гурутата е модерен наскоро, тъй че... тря си

скоро видях и лафа "Аз съм гуруто на хамалите"

тъй че...

ако не си гуру не вървиш
:wink:


иначе, колегата ти от Cloxy CMS, които предлага SEO твърди много уверено, че SEO е мъртво
за това сега предлага уеб дизайн, които му го прави човек с име enstyled (май беше)
 
Последно редактирано:
От: Seo тайни кодове и малко seo истини

да бе разбрахме
ама нямам търсачка още
като си напрая, ще си поръчам някои да ми я оптимизира

тва е специална услуга за собствениците на jabse и diri :)
 

Горе