SEO Cheat Sheet - полезно за начинаещи

coolice

Owner
Последно редактирано от модератор:
От: SEO Cheat Sheet - полезно за начинаещи

От SEOmoz пак показват мега очевидните неща :)
 
От: SEO Cheat Sheet - полезно за начинаещи

От SEOmoz пак показват мега очевидните неща :)
Нищо ново под слънцето, а? Всеки се опитва да напута книжките си с всеобщите приказки. Трябва нещо по-уникално вече да почне да се пише за да се и харчи добре. Примерно не е лошо да се напише книжка за набавянето на линкове обвързваща инеята за линкбайт, както и полезни ресурси за местат, които се водят за добри врзъли към сайта. И това да е само част от уроците им за SEO. Всеки тук е наясно как да си направи добро SEO, но е въпроса в развиването и поддържането му. :wink:
 
От: SEO Cheat Sheet - полезно за начинаещи

темата е за начинаещи ;) сега не всички тук са с по 3+ години опит в сеото батета

този е нов служител в сеомоз и нищо не е знаел нито се занимавал с сео преди това мен ми писна да отговарям на въпроси както какво е беклинк на лично сатова трупам материал за нчинаещите ;) които правят първият си сайт
 
От: SEO Cheat Sheet - полезно за начинаещи

темата е за начинаещи ;) сега не всички тук са с по 3+ години опит в сеото батета

този е нов служител в сеомоз и нищо не е знаел нито се занимавал с сео преди това мен ми писна да отговарям на въпроси както какво е беклинк на лично сатова трупам материал за нчинаещите ;) които правят първият си сайт


Мдам и в това има логика като погледне човек малко по-реално на нещата ;)
 
От: SEO Cheat Sheet - полезно за начинаещи

Имат грешка в sitemap syntax.
 

Горе