Предлагам: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

В момента много сайтове не мърдат като цяло (освен последните три дни, когато се размърдаха)
Говоря за .com и .co.uk
Падане не съм видял след услугата, но и ръст не винаги има.
Ама напоследък гугъл е лотария :)

BloodShit страхотен ник
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

При някой наблюдава ли се изпадане на сайта или замръзване на позициите, от услугата?

Винаги е изключително трудно да се намери баланса между безопасността на сайта и ефекасността на линкбилдинга, най- вече тъй като нещата са и изключетулно индивидуални. Тъй като залагам основно на безопасността, понякога се случва ефектът да е ..вкл. никакъв; ако се залитне в другата посока, може да се случи и наказание. Така или иначе разполагаме и с различни варианти, които да се изпробват, както и варианти за различни стратегии, между които клиентът да подбере най - удачната за него. Ще опитам скоро да ъпдейтна темата с малко информация /така или иначе, предоставям информация и възможности на всеки, който се е свързал с мен във връзка с услугата на лични/.

Както каза Юри - "напоследък гугъл е лотария" и няма как да се гарантира 100% резултат в рамките на тази услуга, но тя със сигурност може да бъде основен стълб за подобряване на ранковете. Ето някой от последните резултати:


m7eFPTw.jpg



Xe7ptZR.jpg


xwjitUl.jpg


O9pm90v.jpg
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Можеш ли да покажеш някой стар проект как му се отразяват последните 2 месеца промените в алгоритъма?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Ето например /ранк чекъра, който ползвам лично поддържа до 2 месеца история назад/ един стар проект, при който имаше временни пропадания:

xi4mUt9.png
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Имате ли свободни места за малък онлайн магазин?

Да, от 6-ти ще имам 2 свободни места.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Аз се възползвах от пакета, засега за три месеца предплата. Дано да мога да оставя положителен коментар след първия месец.
Наясно съм че магазина ми е нов и трябва време. Ще почакам да видя алгоритъма дали е мръднал. Колегата предлагащ услугата ще го помоля да качи пред всички графика когато прецени.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Има ли свободни места? Няма скорошни постове и трябваше да порастърся за да намеря темата :)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравейте !

Да попитам кога в най-скоро време ще имате свободни места .

Благодаря ,
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

PENGUIN 3 ---- HELLO AND WELLCOME!

Вероятно мнозина вече си задават въпроса как се отразяват сео кампаниите върху сайтовете..
Как действа последният гугъл ъпдейт на инфинити сайтовете?

В по-голямата част от случаите без никакъв съществен ефект - обичайната графика на покачване на ранковете като:

ZDI6Kfa.png


и

9DV5eL7.png


Но най- същественото са ярко изразените положителни резултати в някой кампании:

9KHGSay.jpg


KhZvNvP.png


Lvn8qgR.jpg


XwwaNcN.jpg

/Технологията вече е далеч по-различна от класическото наливане на линкове, обикновено я обсъждам на ЛС с оглед особеностите на самият сайт/​
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей, изпрати ми моля координати за контакт с теб на л.с. - Skype/email


Благодаря.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

>>>>> ДВЕ СВОБОДНИ ПОЗИЦИИ ЩЕ ИМА ОТ НАЧАЛОТО НА ИДНАТА СЕДМИЦА <<<

✈ ✈ ✈ ✈ някои от последните резултати с iNFINIITY :

HgvGVp2.jpg


UsPUIBD.jpg


ClYkr8N.jpg


4ePjgJT.jpg
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей, искам да оптимизирам сайта си. би ли ми изпратил контакти на ЛС.

Поздрави!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей!

Имаш ли свободни места за програмата и ако има - колко са? : )
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей!

Имаш ли свободни места за програмата и ако има - колко са? : )

Да, все още са две свободните места, водя комуникация за едното, но не е потвърдено.
 

Горе