[SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Мога да кажа само едно голямо евала на колегата
репорта е супер подробен и подреден, усеща се подход към работата и педантичност
профилите са направени добре и, със аватарче и т.н.
Остава само да видя раздвижване в серпа и ще ми стане любима услуга!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Мога да кажа само едно голямо евала на колегата
репорта е супер подробен и подреден, усеща се подход към работата и педантичност
профилите са направени добре и, със аватарче и т.н.
Остава само да видя раздвижване в серпа и ще ми стане любима услуга!



Благодаря за хубавите отзиви! Ще се радвам да работим отново!:)

Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Супер!
Много добра услуга за мен е това.
Момчето работи бързо и изпраща отчет за всичко свършено + няколко линка бонус в моя случай беше 50% бонуса.
Направи двойна проверка на свършеното и добави още 2 линка :)
Много съм доволен и пак ще поръчам

Поздрави,
ПП - След 1 седмица отново ще пиша ревю, за да видя дали има ефект свършеното от (Пакет2)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Супер!
Много добра услуга за мен е това.
Момчето работи бързо и изпраща отчет за всичко свършено + няколко линка бонус в моя случай беше 50% бонуса.
Направи двойна проверка на свършеното и добави още 2 линка :)
Много съм доволен и пак ще поръчам

Поздрави,
ПП - След 1 седмица отново ще пиша ревю, за да видя дали има ефект свършеното от (Пакет2)


Мерси! Пиши тук и на скайп за резултатите след няколко дни:)

Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Благодаря. И аз получих подробен репорт от "Пакет 2". Получих повече, от колкото беше заявено.
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Благодаря. И аз получих подробен репорт от "Пакет 2". Получих повече, от колкото беше заявено.

Мерси за отзивите!


Добавих и нова услуга - Article Submission, Пакет 6

Субмишън в 220 артикъл директории (всичките са на различни домейни и IP-та)

Подробности:

1. Взимаме Вашата статия и я спинваме, така че да премине успешно филтрите за уникалност.
2. Във всяка статия ще сложим ДО 2 беклинка, като е препоръчително да са от един и същи сайт.
Примерно homepage и вътрешна страница, или два вътрешни линка.
3. Офертата е валидна само за EN сайтове!
4. Срокът на изпълнение е от 7 до 14 дни, в зависимост от желанието на клиента!
5. Като краен резултата получавате над 400 беклинка към Вашия сайт!


Цената за услугата: 25$
За бивши клиенти: Отстъпка 5$


Поздрави!:)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Бърза и професионална работа! Получих детайлен отчет за всичко свършено + бонус!!! Изключително коректно отношение!

Очаквам да видя какъв ще е резултата, след което ще пиша тук, а и със сигурност ще поръчам отново!:)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Искам да питам две неща:

1. Пакет 1 и пакет 3 стават ли за неанглийски сайт?
2. Всички получени линкове вечни ли ще бъдат?
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

1. Пакет 1 става и за БГ сайтове, но в доста от линковете 50% няма възможност са поставяне на анчори , а другите са основно на латиница. За Пакет 3 - Той става за EN сайтове, но може да се направи изкл, aко линковете+анчорите са ви на латиница:)
2. Всички получени линкове са перманентни!:)



Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Изключително съм доволен от предлаганата услуга. Получих рипорти и всичко беше изпълнено, че и отгоре! Мерси за бонуса!
Сайта, за който поръчах услугата се раздвижи и вярвам, че скоро ще има още движение нагоре.

Благодаря!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Много лесно се работи със Synthetic.
Лесна комуникация. Навреме изпълнена работа. Имаше и малко бонуси :).

Сега ще почакам да видя реалният ефект от пакета който ползвах.
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Изключително съм доволен от предлаганата услуга. Получих рипорти и всичко беше изпълнено, че и отгоре! Мерси за бонуса!
Сайта, за който поръчах услугата се раздвижи и вярвам, че скоро ще има още движение нагоре.

Благодаря!


И аз благодаря. Ще се радвам да работим отново!:)



Много лесно се работи със Synthetic.
Лесна комуникация. Навреме изпълнена работа. Имаше и малко бонуси :).

Сега ще почакам да видя реалният ефект от пакета който ползвах.


Благодаря! Не забравяй да напишеш как се движи въпросния сайт в СЕРП-а :)


Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Мерси! Пиши тук и на скайп за резултатите след няколко дни:)

Поздрави!

Ами да си призная бях се заковал на 3та позиция по две от ключовите думи и бях много доволен, че се радвижих, но след ъпдейта отново паднах на 6-та позиция.. Ако не беше ъпдейта сигурно щях да остана там :)
Трябва да измислим пак нещо ;)

Поздрави
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Ами да си призная бях се заковал на 3та позиция по две от ключовите думи и бях много доволен, че се радвижих, но след ъпдейта отново паднах на 6-та позиция.. Ако не беше ъпдейта сигурно щях да остана там :)
Трябва да измислим пак нещо ;)

Поздрави


По кои думи? Останалите как са?
Пиши ми на скайпа с подробностите:)



писах на лични

Да, отговорих ви :)


Поздрави
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Ползвах пакет номер 2 за моя БГ сайт,който беше паднал на 6-та страница през последните няколко месеца и не помръдваше. Още на първата седмица се появих на втора страница по двете най-търсени ключови думи. Сега след един месец вече се намирам на първа страница на 6-то място,за което благодаря на Synthetic и го препоръчвам на всички,много точен и изпълнителен.Сега ползвам услугите му за един друг БГ сайт и скоро ще напиша резултата.Със сигурност ще ползвам услугите му и занапред.
 
От: От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Ползвах пакет номер 2 за моя БГ сайт,който беше паднал на 6-та страница през последните няколко месеца и не помръдваше. Още на първата седмица се появих на втора страница по двете най-търсени ключови думи. Сега след един месец вече се намирам на първа страница на 6-то място,за което благодаря на Synthetic и го препоръчвам на всички,много точен и изпълнителен.Сега ползвам услугите му за един друг БГ сайт и скоро ще напиша резултата.Със сигурност ще ползвам услугите му и занапред.

Мерси! Радвам се, че имаме такива резултати с този твой сайт! Ще радвам да работим и занапред! :)

Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Колега пиши на Л.С. искам да дигна бързо рейтинг на един чисто нов домейн ( те са два com и bg )
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Колега пиши на Л.С. искам да дигна бързо рейтинг на един чисто нов домейн ( те са два com и bg )


Писах на ЛС :)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Препоръчвам Атанас на всички нуждаещи се от SEO услуги! Общуването е изключително приятно, няма прибързаност, няма прешпорване. Подходих с притеснение, защото не разбирам нищо от SEO, но той беше достатъчно учтив да отдели време да ми обясни доста неща.

За услугата... ще повторя каквото са казали и другите клиенти: получих почти двойно на обещаното!

Все пак е майна... не съм очаквал нищо по-различно! :)
 

Горе