SEO video lesson by stompernet

vasko2

New Member
Здравейте,попадна ми един видео урок на стомпернет мисля че инфото е полезна.(Всъщност уроците са няколко)На страницата най отдолу изберете предищния урок докато не стигнете до 1вото видео double your traffic. Ето и страницата: stompernet.net/limited/
 
От: SEO video lesson by stompernet

Здравейте,попадна ми един видео урок на стомпернет мисля че инфото е полезна.(Всъщност уроците са няколко)На страницата най отдолу изберете предищния урок докато не стигнете до 1вото видео double your traffic. Ето и страницата: stompernet.net/limited/

Не се обиждай, ама по ненужен "УРОК" не бях гледал.. 50 минути!!!!!!!!!!!!!!!!! в този форум за 50 минути можеш да научиш.. десетократно повече. Какво точно те учат в този видео туториал, който си дал? То дори не е туториал то е Member Case Studio... Разни хора разправят колко е яко да разбираш от SEO и колко ще ти помогне тва.. Ебати "урока"..

Нищо лично - но ти гледа ли урока? И ако си го гледал с какво точно ти помогна? Какво ново научи?
 
От: SEO video lesson by stompernet

Пич, не се впрягай толкова, по малко емоции за такива работи.
Тук често ще виждаш линкове към СЕО Видеота и прочие яки неща.
Просто не ги цъкай.
Аз цъкнах две през последните няколко месеца, и ще ме държи за още половин година напред.
 
От: SEO video lesson by stompernet

Имах лош ден и попрекалих, но линка към видеото е малко като вица "То пише жени, пък вътре - кенеф" :mad::shock:
 
От: SEO video lesson by stompernet

Сложи една чаша вода до монитора
Дръж я 30 мин. През това време, ние ще влеем положителна енергия
После я изпии и легни
Утре деня ти ще е много по-добре.

Гаранция!
Утре да споделиш дали проработи :)

Лека от мен (почвам да влизам положителна енергия.. айде.. чашата слагай)
 
От: SEO video lesson by stompernet

:(:(Здравеите,извинявам се се на всички които са си загубили времето с този урок.Но виждам че сте гледали case sudyto а всъщност урока не е това.Наи долу на страницата трябва да се върнете до парвият урок Double your traffic.Това което някой го знаят за други е новост.:wink::wink:
 

Горе