server4you.net да ама не

xopacuo

New Member
Такаааааа, решаваме да си взимаме сървър с идеята да спрем да цакаме на хостгатор милиони левове, всичко хубаво, избираме компания, попадаме на въпросните господа, всичко ток, цени, параметри, подготвяме се за ОРДЕР и почва една такава грозна все едно сме в БГ.

1. поръчка с плащане с кредитна карта, попълваме съгласяваме се с общи условия и т.н. и ... след 3 часа мейл че плащането е неуспешно.
2. опит за връзка с лайв чата. След 40 мин се отказах.
3. 3 мейла - след 2 часа никакъв отговор.
4. след 12 часа на мейла пристигат познайте какво?!? три мейла че са пуснати тикети за изпратените въпроси от предната вечер?
5. опит отново за връзка с лайв чата -> неуспешен, пратете запитване е отговора
6. позвъняване от банката с обяснение, че няма достатъчна наличност за транзакцията :D от 20 мин се опитвам да разбера как са ми сметнали сумата и немога да проумея как са ги докарали до 400 долара при положение че при ордер-а през сайта им сумата беше 18 евра.

Извод:
1. мизерниците явно не са само в БГ
2. щом вече 20 часа никои не ми отговаря на въпрос за плащането не ми се мисли ако има технически проблеми колко време ще чакам

Въпрос: Препоръчайте някой приличен ВПС на прилична цена, за предпочитане който ползвате :)
 
Аз ползвам от тук от няколко месеца и съм доволен: http://www.intovps.com/
 
От: server4you.net да ама не

Ужас, horror сторита много... Хубаво е да споменеш въпросната фирма, иначе писането е напразно.
 
От: server4you.net да ама не

"server4you.net" e компанията, манджа с грозде, още не са ми отговорили на въпросите, лайв чата отново е оффлайн. Мерси delta_force, май ще ми свърши работа това :)
 
От: server4you.net да ама не

Ужас :) . Друг път гледай да избираш някакво бранд име, не такива имена :)
 

Горе