shapki.bg

spy

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Домейн Име | URL: http://shapki.bg
Приблизителна Цена: 36000 лева
Уникални Посетители за Месец: до 25 000
Импресии на Месец:: до 130К
Уникално Съдържание: Да
Система: Къстъм
Дизайн: Къстъм
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА

Продава се бизнеса - сайта, контакти с доставчици, наличната стока (по доставни цени), потребителите.

Цената е формирана от цената на стоката по доставни цени + двугодишна печалба

Сайта е позициониран на 1-ва и 2-ра позиция в Гугъл по основните си ключови думи: шапки, шапка, дамски шапки, детски шапки, мъжки шапки

В цената е включен и shapka.bg

В цената е включена и фейсбук групата от 12K+ фена
 
От: shapki.bg

Между 6500 и 7000 - това е чистата печалба за последните 6 месеца или приходите само?

Щото за 2 години това прави 26 000 + 10 000 в стока = 36 000 - искана цена?

Така ли е?
 
От: shapki.bg

леле този саит не е ли много скъп то че има посетители и печалба има но и цената не му е малка




ynikalno.free.bg наслади се на уникалните статии и смешните вицове

Защо бе, защоо реши да насереш на човека темата... Защооо
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: spy
От: shapki.bg

Между 6500 и 7000 - това е чистата печалба за последните 6 месеца или приходите само?

Щото за 2 години това прави 26 000 + 10 000 в стока = 36 000 - искана цена?

Така ли е?

Това е приблизителната печалба за последните 6 месеца, като в нея не са калкулирани офис разходите, но при мен модела е такъв, че офиса се грижи за няколко магазина и е трудно да се изчислят
 
От: shapki.bg

Радващо е, че се продават сайтове за подобни суми във форума. :) Ако имах средствата, щях да проява сериозен интерес... Успех с продажбата!
 
  • Like
Реакции: spy
От: shapki.bg

Цената е интересна ... сайта има и на къде да се развива.И аз имам интерес но нямам средства.Успех в продажбата!
 
  • Like
Реакции: spy
От: shapki.bg

Успех с продажбата и от мен, този сайт съм го забелязал още от преди време, добра изработка. Ъп на темата и успех на новият собственик.
 
  • Like
Реакции: spy

Горе