ShareAPic.net

donchevp

New Member
Здравейте всички!

Аз съм нов тук (всъщност не съм много нов, от доста време чета форума но не пиша за да не ръся простотии).

Исках да попитам дали някой се е занимавал сериозно с ShareAPic.NET. И дали дават пари.
Идеята ми е да го използвам като пасивен доход (дори и 10 USD на година да е не е проблем, все е нещо, още повече ако има човек идея как да направи всичко автомат и да не се занимава :)..

Имаше някакви откъслячни мнения из форума но нищо кой знае колко конкретно.

Та въпроса е дали си заслужава да продължавам, стигнал съм донякъде така че може би не е зле да се осведомя.

Поздрави на всички!

П.С.: много съжалявам ако темата не е за тук, но ми се стори най - подходящото място.

Have a great and productive day!
 
От: ShareAPic.net

За 1000 гледани снимики ти дават 0,22 цента така минимална сума 20$ сам си сметни кога ще вземеш пари от тях от аффилеит се изкарва повече човече а тръпката е уникана като вземеш кеша
 
От: От: ShareAPic.net

За 1000 гледани снимики ти дават 0,22 цента така минимална сума 20$ сам си сметни кога ще вземеш пари от тях от аффилеит се изкарва повече човече а тръпката е уникана като вземеш кеша

@westside, благодаря ти за коментара, знам че си прав че доста бавно се случват нещата. За 4500 прегледа на снимка вземаш 1 USD.

Представи си обаче че не правиш нищо а имаш просто машинка която си цъка и ти прави по някой и друг цент? Това отделно от афилейти, адсенс и т.н.

Това ми е идеята и затова исках да разуча.
Също си мисля че примерно ако имаш голям сайт и си качиш снимките там можеш да си плащаш поне хостинга (което може би ще става за сметка на нервите на потребителите ти, тъй като SHP не е от най - бързите hosting services тъй като освен че е безплатен ти дават и пари).

Малко се отвлякох.
Искам да ти благодаря за мнението и да кажа че все още ме интересува дали някой се е занимавал с ShareAPic сериозно и е взел пари.

Поздрави!
 
От: ShareAPic.net

Здравей, сигурен съм че от сайта им ще следят и ще разберат за "авто цъкъра", който смяташ да пуснеш. Това не е вариант според мен ... Зачетох се и пишат, че за Африка и Индия плащат по-малко , т.е. и за БГ вероятно важи същото правило ... Прекалено много врътки ми се видяха, но пък не пречи да се пробва.
 
От: От: ShareAPic.net

Здравей, сигурен съм че от сайта им ще следят и ще разберат за "авто цъкъра", който смяташ да пуснеш. Това не е вариант според мен ... Зачетох се и пишат, че за Африка и Индия плащат по-малко , т.е. и за БГ вероятно важи същото правило ... Прекалено много врътки ми се видяха, но пък не пречи да се пробва.

Съжалявам, очевидно не съм се изразил правилно :)

Идеята ми не е да направя програма която да ми цъка по изображенията а да направя програма, която да събира картинки от източници за които ще бъда сигурен че не са защитени с авторски права и ще ги популяризира на различни места където знам че няма да се сметнат за спам и ще има определен макар и неголям брой кликове.

Както предполагам се сещате вече цялата схема се обезмисля ако ShareAPic излезе SCAM. Затова искам предварително да разбера преди да започна да пиша някакво приложение да върши черната работа.

Поздрави!
 
От: ShareAPic.net

ShareAPic не е скам - платил е на доста хора. Ако все пак си решил да се занимаваш с това, то по-добре се регистрирай в SharedImages - плащат 1$ на 1,000 посещения, минимална сума за изплащане 5$. И този със сигурност плаща.
Успех !
п.п. В торент тракерите има доста чисти (без лого на човека който ги е правил и т.н.) снимки - от там можеш да си изтеглиш доста. :)
 
От: ShareAPic.net

Малък note : имам акаунта от около 2 месеца. Не съм се занимавал още с него сериозно но забелязах следното:

Имах около 109 image views. Стана така че изтрих 1 галерия и сега имам 89 image views.

Така че ако някой се занимава с ShareAPic.net да не си трие галериите в които има някакви Image Views защото има опасност да ги загуби (поне това ми е засега главното съмнение - че са ми изчезнали 20 Image Views понеже си изтрих 1 галерия.

В момента правя нещо което според мен може и да излезе добър начин за някой и друг допълнителен долар, но след време ще пиша пак.

Поздрави на всички!
 
От: ShareAPic.net

То това ShareAPic не е платило нито на мен нито на никого когото познавам, все пак наистина не е лесно да направиш толкова много картинки за да се виждат до минимума, ако някой му платят нека да пише.. :)
 
От: ShareAPic.net

patcho, прав си, но най - малкото изнасянето на картинки на друг сървър ще спести трафик. А ако падне и някоя стотинка защо не?

:).

Лошото е че последните дни SHP е доста бавен, не мога да си влизам в акаунта, картинките на сайта ми се бавят а той е нещо като игра и е малко кофти да чакаш да ти се зареди нещо си там ...
 
От: ShareAPic.net

Shareapic плащат, получавал съм плащане от тях, обаче, след като плащат за БГ, вместо 20$, платиха 2$. Познай дали продължавам да работя с тях. Ако трафика ти е от US, тогава дават 20$. Според мен, няма смисъл да пробваш. SharedImages в момента го пробвам, но и тука доста бавно се трупат. Ако получа плащане, ще споделя :)
 

Горе