Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

dietbird

New Member
Sharecash dot org ви предлага 20 до 60 цента на свален файл. Тяхният бизнес модел е доста по различен от, да речем, SM. Успяват да предложат такива цени, защото преди потребителят да може да свали файл от там, трябва да попълни име и майл. Точно от това печелят те: e-mail submits. Te печелят от $0.70 до $2 на емайл и ви дават 30% от печалбата.

Макар и във TOS-a им да пише, че не могат да се качват sexually explicit файлове, нямат никакъв проблем с проното. Т.е. можете да качвате каквото си поискате. Проблемът е, обаче, че трябва да имате някакъв наистина уникален контент за да накарате потребителите да попълнят майла. Например, (фалшива) sex tape на известна личност. С мп3-ки най-вероятно няма да стане :p
 
От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

от 15 дни съм регнат 1$ имам не си заслужава никой не се занимава да попълва разни глупости за някакъв си файл като може да го намери от другаде и да го вземе пъти по лесно.
 
От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

от 15 дни съм регнат 1$ имам не си заслужава никой не се занимава да попълва разни глупости за някакъв си файл като може да го намери от другаде и да го вземе пъти по лесно.
Точно за това казах, че трябва да имате наистина уникален контент. Един от начините, които ми идват на акъла, е последните епизоди на по-известните сериали, или пък нови филми. Но това може да се реализира по-добре с content blocker като Blackhat Codebreaker.

Както и да е, въпросът е, че ако имате наистина уникален контент, за който хората биха си направили труда да попълнят един майл, си струва.

Друга идея е да ъплоуднете торент.zip, който да има парола. "Паролата можете да си свалите от тук (линк към вашия файл)." Отново, съдържанието трябва да е наистина ценно и уникално.
 
От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

Нали новите правила бяха да се представя хостинг програма само ако сте получили плащане от нея.

След като не сте направили нужната сума за плащане и не сте си получили парите не пускайте тема, защото това си е СПАМ

Аз мога да ви представя още около 10 подобни програми но според мен не са Сигурни и не ми се занимава да ги пробвам.

Макар че скоро възнамерявам да опитам една плащаща в Евро но и отзивите за нея са противоречиви.

Така че придържайте се към правилата, а именно представяте програма само с Скриин на получено от вас плащане

Успех
 
От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

Абе на мене лично може да не са ми платили, но ако искаш, прочети тази тема

blackhatworld , c0m/blackhat-seo/affiliate-programs/55716-quick-easy-30-50-day.html

В нея самият собственик на компанията обяснява какво да правите за да искарате пари. Ако искаш, можеш да му вземеш координатите и да си направите един хубав чат. Мисля, че е доста по-добре от някакъв си скриин, дето мога да го сваля навсякъде от нета.

Все пак, всеки сам си решава. Аз я слагам тук, защото не съм имал време да се занимавам още с такива неща, но от доста хора слушам, че имат добри резултати с нея. Естествено, няма да станете милионери. Не вярвам дори да може да ви бъде първи източник на доходи. Но може да бъде едно добро допълнение ;)
 
От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

добро е ,плащат винаги , но дават малко пари

Пример:
доунлоъд Sharecash с попълване на оферта 0.25$
за същата оферта adscent/cpalead 0.70$
a с BHCB 1,4-1,6$

има ли смисъл да се занимавам с тях?
 
От: От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

Не е въпроса да го свалиш Скриина, въпроса е да го получиш ЛИЧНО и тогава да занимаваш другите с тази или подобна програма

Форума който ми посочваш, както и много други ги посещавам и АЗ но никога не бих представил програма от която не съм взел пари.

Но слeд като Модератора си плюе на собствените правила(дори имаше и анкета дали да се качва скриин), Спамете колкото искате това не е мой проблем, жалко само за тези които ви се връзват

Успех

==============================================


Абе на мене лично може да не са ми платили, но ако искаш, прочети тази тема

blackhatworld , c0m/blackhat-seo/affiliate-programs/55716-quick-easy-30-50-day.html

В нея самият собственик на компанията обяснява какво да правите за да искарате пари. Ако искаш, можеш да му вземеш координатите и да си направите един хубав чат. Мисля, че е доста по-добре от някакъв си скриин, дето мога да го сваля навсякъде от нета.

Все пак, всеки сам си решава. Аз я слагам тук, защото не съм имал време да се занимавам още с такива неща, но от доста хора слушам, че имат добри резултати с нея. Естествено, няма да станете милионери. Не вярвам дори да може да ви бъде първи източник на доходи. Но може да бъде едно добро допълнение ;)
 
От: От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

Аз я слагам тук, защото не съм имал време да се занимавам още с такива неща, но от доста хора слушам, че имат добри резултати с нея.

"Една жена каза на пазара..." стана малко тук работата.8)
 
От: От: От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

Не е въпроса да го свалиш Скриина, въпроса е да го получиш ЛИЧНО и тогава да занимаваш другите с тази или подобна програма

Форума който ми посочваш, както и много други ги посещавам и АЗ но никога не бих представил програма от която не съм взел пари.

Но слeд като Модератора си плюе на собствените правила(дори имаше и анкета дали да се качва скриин), Спамете колкото искате това не е мой проблем, жалко само за тези които ви се връзват

Успех

==============================================

Ok, за това съм съгласен, да. Напълно! Не гледах така на нещата просто, съжалявам.

Harro, така е, ако имаш собствен сайт и можеш да си слагаш CPA оферти на него, да, Codebreaker-a отвсякъде го издухва това. Но ако нямаш...
 
От: От: От: От: Sharecash - 20 - 60 цента на сваляне

Harro, така е, ако имаш собствен сайт и можеш да си слагаш CPA оферти на него, да, Codebreaker-a отвсякъде го издухва това. Но ако нямаш...
В нета може да намериш BHCB v3.0 for free, ako искаш да си чист/whtehat може да ползваш Cpalead или adscent media
:)
 

Горе