shells.bg

От: shells.bg

Ще говоря обективно защото съм част от хостинг пазара... тоест не мога да си позволя да кажа лошо или добро без аргументи.

1. Нова фирма, честито.
2. Цените са формирани коректно
3. Визията е с темплейт или поне прилима на такова, което не е добре
4. Условията на услугата са лошо написани... нека хората не се сърдят, но е така.
5. Няма данни за център за данни, софтуер, стандарти и т.н. а текстовете "За нас" ще нуждаят от пренаписване.

Пожелавам успех на компанията, но има работа, която трябва да бъде свършена, преди да излезе сериозно на пазара. Съветът ми е да го направят по-бързо, за да не затънат...

Още едно нещо. Добре е да помислят за международен пазар. На него е по-лесно да работиш анонимно.

Поздрави
Димитър Аврамов
 
От: shells.bg

Какво мислите за тази фирма ? Изкажете се.

Вече са загинали.....
Съжалявам за пророчеството, но си е така.
Тази фирма (освен ако не е риселър) трябва спешно да си оправи нещата... иначе няма да го бъде
 
От: shells.bg

Абе пожелавам им успех все пак. Дали са затънали или не само те си знаят. И ние предлагаме хостинг, но досега не сме се организирали като хостинг компания със свободни продажби и реклама. Продаваме засега само на наши клиенти към уеб сайтовете им, и то не на всички (някой си имат хостинг). Хостваме и някой Online радия, клиентите не са много, но не очакваме да се издаржаме само от това. Като гледам сайта фирмата ми прилича на "я да видим кво ще стане ако продаваме хостинг" :) Сайта им е темплейт с 100% сигурност. Това не е такъв проблем. Имат обаче неработещи връзки по него, което отблъсква клиенти според мен. Цените им са леко височки.
 

Горе