Shoe Money - с какво се занимава той в момента в афилиейт маркетинг-а

coolice

Owner
Някои от по младите участници във форума вероятно не си спомнят един от по старите герой на нашия свят от преди кризата... човека с големия Адсенс Чек от едно време отдавана не бях пускал нещо от него... отделно че образователна гледна точка е хубаво да се запознаете с този пост който включва и част от историята на Shoe Money... приятно четене, а за зарибявка...
Since 2006 I have had over 20 incorporated companies. Most of which never amounted to much, some totally crashed and burned, but I have sold 4 total businesses since and been able to turn some $20 employees into millionaires along the way.
I now have a nice office downtown with 8 local Lincoln employees. I have had to learn how to delegate programing, graphic design, and other stuff. It helps that I know how to do it so I can communicate and manage well but its also frustrating cause I want to jump in and do stuff all the time… which drives my employees nuts.

http://www.shoemoney.com/2011/11/21/what-i-do-now-in-affiliate-marketing/
 
Последно редактирано от модератор:
От: Shoe Money - с какво се занимава той в момента в афилиейт маркетинг-а

Шу Мънито е Джи, и Дарън Роуз - и двамата като почнаха преди години им следях работата - сега в блога на дарън ми е трудно да открия негова статия а мънито в тоя пост звучи малко като п***а с извинение, иначе има и надъхващи момента - особено оная шашма с адцентъра :).
 
явно с възраста и като създадеш семейство деца се кротваш... търсиш приходи, по полека и по устоичиво, виж какво пише че вече си лгла не по късно от 11... в 8 извеждал децата... то и ние бяхме трима екипа на форума някога ама сега не сме точно така... абе знам ли ще видим ама и мен ме засъряват ръцете за някоя такава история с дупка която е напълно си е легална, като беше в доброто старо време :wink: ще трябва да се понапъна... :wink:

аз се надявам поста да вдъхнови и някой който досега не е знаел за него :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Shoe Money - с какво се занимава той в момента в афилиейт маркетинг-а

Хаха тъкмо го бях отворил таба със статията ама не съм я чел още ;) Сега ще я видя мерси coolice
 

Горе