Хора, имам много важен въпрос!

От 3 дни насам се занимавам с избора на Payment Gateway, но не мога да преценя, кой е най-адекватен и най-подходящ за Shopify платформата. Какът съвет можете да ми дадете въз основа на вашия опит с някои от тях?

Бих регистрирал и бизнес в САЩ, ако това е нужното, за да мога да използвам Stripe. Със сигурност ще използвам и PayPal.

Благодаря предварително!
 
Хора, имам много важен въпрос!

От 3 дни насам се занимавам с избора на Payment Gateway, но не мога да преценя, кой е най-адекватен и най-подходящ за Shopify платформата. Какът съвет можете да ми дадете въз основа на вашия опит с някои от тях?

Бих регистрирал и бизнес в САЩ, ако това е нужното, за да мога да използвам Stripe. Със сигурност ще използвам и PayPal.

Благодаря предварително!
Hey mate, do you speak English? I'm from Italy, currently living in Sofia since January. I have been doing dropshipping since June 2018 but had to stop for half year because I was working and travelling overseas and could not focus on it full time. Started again full swing months ago. Send me a pm and let's connet, I'm currently using stripe but it's tricky :)
 
Току що имах чат с Shopify за Shopify paymants. За да пуснат Shopify paymants за България и трябват повече рекуести в техния чат за да предадат на девелопърите. https://livechat.shopify.com/customer/chats/new
Нямат конкретни изисквания за брой, но ако съберат 10-15 рекуеста ще предадат на девелопърите.
Моля ако имате магазини в shopify създайете един речуест.
 
Току що имах чат с Shopify за Shopify paymants. За да пуснат Shopify paymants за България и трябват повече рекуести в техния чат за да предадат на девелопърите. https://livechat.shopify.com/customer/chats/new
Нямат конкретни изисквания за брой, но ако съберат 10-15 рекуеста ще предадат на девелопърите.
Моля ако имате магазини в shopify създайете един речуест.
Това няма да стане скоро, защото Stripe не поддържат България.
А Shopify Payments е услгуа на Stripe.

btw. Да си беше написал всичките глупости в една тема, а не в три различни.
 

Горе