Shopify плащане с карта

krasimirva

New Member
Здравейте! В момента конфигурирам shopify сайт за дропшипинг и съм на частта с интегриране на payment provider. Интегрирах PayPal, но ще ми трябва и опция за плащане с карта. За съжаление Shopify Payments не работи за България и трябва да използвам някой от Third Party провайдърите, които работят със Shopify.
Имате ли опит с някой от тези провайдъри и можете ли да препоръчате някой от гледна точка на такси и трудност за интегриране и одобряване на акаунта?

Благодаря!
 
Има тема, ползвай търсачата на форума (https://www.predpriemach.com/threads/shopify-и-плащания-с-кредитни-карти.75085/)

Дееба, @Blinky като напишеш в гугъл "shopify плащания с карти", тая тема скача първа.

Можеш ли да провериш какъв трафик от гугъл влиза в нея? :)
Не много, около 1 600 потребителя са я преглеждали от създаването и до сега. ;) Не е нещо много велико, там около как да се изкарат пари и аф. маркетинга е повече търсене и четене. ;)
 
Не много, около 1 600 потребителя са я преглеждали от създаването и до сега. ;) Не е нещо много велико, там около как да се изкарат пари и аф. маркетинга е повече търсене и четене. ;)
Да, мен ми беше интересно що народ търси в гугъл как да станат шопифай милионери с дропшипинг. :) Все още не сме в пика значи, взема да направя един КУРс по американски модел както ги правят и да стана гуру. :) Те първа ще навлизат яко тези тук.
 

Горе