SingleHop спря сайт на Anonymous, сега е под DDOS атака

happyslacker

New Member
Anonymous обвиняват SignleHop за това, че доставчикът им на уеб хостинг им е спрял хостинга. От няколко дена сървъри на SingleHop са под атака. Един мой VPS сървър също не работи...

Ако сайтът ви не се зарежда проверете дали не го хоствате случайно на SingleHop (вашият доставчик на хостинг може да е реселър на SingleHop).

[video=youtube;d5stZAKcPYg]http://www.youtube.com/watch?v=d5stZAKcPYg[/video]
 
От: SingleHop спря сайт на Anonymous, сега е под DDOS атака

Това е кофти работа. SingleHop са много сериозна компания в USA. До колко знам има и български хостинг фирми , които предлагат хостинг за Америка, които ги ползват.
 
От: SingleHop спря сайт на Anonymous, сега е под DDOS атака

Това е кофти работа. SingleHop са много сериозна компания в USA. До колко знам има и български хостинг фирми , които предлагат хостинг за Америка, които ги ползват.

Интересна информация, потвърдена ли е? Може ли да споделиш, кои са доставчиците?
 
От: SingleHop спря сайт на Anonymous, сега е под DDOS атака

На сайта на SingleHop няма инфо за проблема. Явно атаката е срещу малък брой IP адреси и не искат да си цапат сайта с нещо, което ще отблъсне потребителите. Сайтът на реселъра, при който ми е VPS-а също работи нормално.
 
От: SingleHop спря сайт на Anonymous, сега е под DDOS атака

Интересна информация, потвърдена ли е? Може ли да споделиш, кои са доставчиците?

Siteground.com - това е българска фирма, продаваща услугите си на Американския пазар
 
От: SingleHop спря сайт на Anonymous, сега е под DDOS атака

това е българска фирма

По-скоро панамска офшорка. След като целевата група са клиенти от цял свят е целесъобразно да се ползва офшорно юридическо лице.

SiteGround.com Inc
Edificio Neptuno, Oficina 7
Via Ricardo J. Alfaro, Tumba Muerto
City of Panama
Panama

Не видях българска фирма с подобно име в Търговския регистър.
 
Последно редактирано:

Горе