Site5 абсолютни некъдърници

Mimi_leo

Member
Site5 абсолютни некъдърници, каквото и да ги питам незнаят и ме препращат към следващ и следващ колега или отдел, и ми пускат тикети на които получавам безмислени отговори. С бг голям зор цяла седмица не могат да ми го оправят нито в с панела нито в сайтовете, а обещанията преди да се прехвърля много..........
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

А какъв ти е проблемът, ако не е тайна?
Понякога, когато клиентът не може да обясни проблема правилно, има да последва забавяне.
Разбира се, не е работа на клиента да знае всичко, затова съществува екипът им. Тях не съм ги ползвал, но съм чувал добри мнения.
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

Бягай бързо от тях.

П.С. Съвета не е безплатен. Струва ти 1 бира. :)
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

Аз до колкото разбрах Site5 са хостинг провайдър. Което ме води на мисълта, че не са длъжни да ти оправят скриптовете, освен ако изрично не си им платил за това (за което трябва да предлагат и такава услуга).
Темата ти е доста несериозно написана и за мен по-скоро се окачествява като спам, отколкото като полезен съвет.
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

angelovarna, аз доколкото разбирам ти не си им клиент и явно никога не си им и бил, което ме навежда на мисълта, че включването ти е несериозно и по-скоро се окачествява като спам, отколкото като полезен съвет.
 
Re: От: Site5 абсолютни некъдърници

angelovarna, аз доколкото разбирам ти не си им клиент и явно никога не си им и бил, което ме навежда на мисълта, че включването ти е несериозно и по-скоро се окачествява като спам, отколкото като полезен съвет.

Аз пък съм им клиент доста години и мога да кажа, че са една от най-добрите фирми, които съм ползвал. А ти си смешен с това твърдение "Бягай бързо от тях". По полезен съвет не бях чувал през живота си. Да беше измислил поне една причина защо да бяга. Или просто трябва да ти верваме, защото си голямата работа? Ти да не си царо случайно, промъкнал се тука под прикритие. А въпросите на мими_лео е доста вероятно да са били в стил "как да си сменя темата на wp, как да сложа друго лого на зен карт, как се маха линка theme by xxx от футера на wp" и поднобни.
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

Няма нужда да ми вярвате, вярвайте на ЦАРО.
 
Е вервахме му на него и я втасахме направо ...
 
От: Re: От: Site5 абсолютни некъдърници

Аз пък съм им клиент доста години и мога да кажа, че са една от най-добрите фирми, които съм ползвал. А ти си смешен с това твърдение "Бягай бързо от тях". По полезен съвет не бях чувал през живота си. Да беше измислил поне една причина защо да бяга. Или просто трябва да ти верваме, защото си голямата работа? Ти да не си царо случайно, промъкнал се тука под прикритие. А въпросите на мими_лео е доста вероятно да са били в стил "как да си сменя темата на wp, как да сложа друго лого на зен карт, как се маха линка theme by xxx от футера на wp" и поднобни.
Какви са били въпросите смятам че неможеш да твърдиш след като не си бил там.
Постнах го като предупреждение, хоста е добър но съпорта им е много зле нека го имат впредвид тези които се чудят къде да се прехвърлят.........................
 
Последно редактирано:
Мога, имам си причини :). А и след като не искаш да споделиш май съм познал. Като постваш предупреждения кажи някаква причина, така е несериозно. Все едно аз да пусна сега една тема "Не купувайте от Била .... защото не ме кефят".
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

Ето казвам основателна причина (въпреки че не е една). Нямам бг в с - панелите на сайтовете. Всъщност имам но като го задам не действа и те не могат да се справят с това вече 2-ра седмица. Повече няма да пиша по темата. Не всички са като теб и могат да се оправят сами (нали за това е съпорта ) но ти вероятно незнаеш защото не ти се е налагало да го ползваш.
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

Само царя може. А може би индийския цар от сайт 5 ще ти реши проблема след 10 на дни ;)
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

Ето казвам основателна причина (въпреки че не е една). Нямам бг в с - панелите на сайтовете. Всъщност имам но като го задам не действа и те не могат да се справят с това вече 2-ра седмица. Повече няма да пиша по темата. Не всички са като теб и могат да се оправят сами (нали за това е съпорта ) но ти вероятно незнаеш защото не ти се е налагало да го ползваш.
Поискай да преинсталират language file-a за български език просто.
WHM си има функция за rebuild-ване на language pack-овете, така че не би трябвало да им е проблем при така подадена заявка.
 
От: Site5 абсолютни некъдърници

angelovarna, аз доколкото разбирам ти не си им клиент и явно никога не си им и бил, което ме навежда на мисълта, че включването ти е несериозно и по-скоро се окачествява като спам, отколкото като полезен съвет.

Тъй като говоря по темата не е спам. ;) Или ти и спам не знаеш какво е?!?
Хостинг провайдъра осигурява хостинг услуги.
Интернет провайдъра ти осигурява интернет свързаност.
Програмистите пишат програми.... всичко друго, което не е по default се плаща допълнително, ако се предлага.

За хостинг и домейни - ползвам услугите на Godaddy и те cpanel нямат, но нямам никакви проблеми в инсталиране и конфигуриране на скриптове, както и каквото друго ми попадне. :)
 

Горе