Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

bnight

New Member
Скай Ай Ти ООД ви приведства за участието ви в Predpriemach.com. Като редовни посетители и участнитци във Форума Скай Ай Ти ООД представя промоционален бонус ваучер за търговска отстъпка при поръчка на предлаганите от нас услуги. В бонус ваучера е включен промо код, посредством който се начислява отстъпката, при поръчка, реализирана през нашият уеб сайт - http://www.skyhost.bg/.

Чрез този ваучер всеки регистриран потребител на Predpriemach.com може да получи качествени хостинг услуги, позвуляващи му едно трайно и надеждно Интернет присъствие, като същевременно заплати само 25% от реалната себестойност на ползваните услуги.

ПРОМО КОДЪТ, посредством който ще можете да получите отстъпката е: FORUM-PREDPRIEMACH - 75% ОТСТЪПКА.

За да се възползвате от предоставения ви ПРОМО КОД ще очакваме Ваша поръчка през нашият уеб сайт - http://www.skyhost.bg/.
ПРОМО КОДА както и потребителското си име във форума на Predpriemach.com трябва да въведете в полето допълнителни въпроси на нашата форма за поръчки.

Избраните в поръчката услуги ще бъдат активирани, след получаване на потвърждение за извършено по поръчката плащане.

Екипът на Скай Ай Ти ООД ви уверява че за нас ще е удоволствие да осигуряваме качествени хостинг услуги за Вашите нужди и ще се радваме да работим заедно.

Условия за ползване на ПРОМО КОД:

ПРОМО КОДЪТ ще бъде валиден до: 01.11.2009г
ПРОМО КОДЪТ е валиден само в комбинация с регистрирано потребителско име във форума predpriemach.com
ПРОМО КОДЪТ е валиден само при нови поръчки включващи нови услуги.

30.07.2009г С Уважение,
Христофор Георгиев
Управител на Скай Ай Ти ООД
 
Последно редактирано:
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

-75% е доста сериозна отстъпка. Може да се възползвам...
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Христогфор Георгиев
Управител на Скай Ай Ти ООД
Странно име :) Да му вземеш някой лев на тоя, дето те е прекръстил.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Искам да попитам дали ако си поръчам VPS при вас за период от една година ще получа 75% отстъпка?
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Промоционалният код важи за всички услуги предлагани от компанията за нови абонати. Иначе казано да ако закупите VPS от нас ще получите 75% отстъпка.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Ще помоля някой от администраторите да направи темата важна поне докато важи промоцията.

Предварително благодаря.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Разглеждах сайта на SkyHost, но какво ми прави печатление: очевидно сървърите им са във Велико Търново, съответно всички, които не са от този град, стартират с 8 ms закъснение за достъп до сайта си. А знаем колко е важна скоростта на зареждане в днешно време, вкл. в Гугъл.

Добре би било сървърите да са в София, за да са максимално достъпни за всички хора в България и по света.:)

* 3 2 ms 2 ms 2 ms powernet-netissat.netissat.bg [212.72.192.42]
* 4 2 ms 2 ms 2 ms 10ge-hypercore.powernet.bg [193.24.240.63]
* 5 11 ms 10 ms 9 ms ip-32-10.powernet.bg [78.142.32.10]
* 6 8 ms 8 ms 8 ms corp.telnet.bg [88.87.0.147]
* 7 9 ms 8 ms 8 ms skyhost.bg [88.87.10.135]


Другото нещо е, че никъде не е даден адрес на фирма/офис, и така малко изглежда "пиратска" работата... друго си е да знае човек кого/къде да търси, ако стане напечено или е недоволен.:)
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

И аз го разгледах.Успех ви желая млад и зелен сайт.Според мен малко повече сигурност трябва да вдъхва сайта.Отделен е въпроса за позоционирането на сърварите и...платете в офиса,но къде е той?Има една друга фирма предлага рисейл на мен ми се вижда по удачен вариант да стартирате през тях,защото като гледам колко връзки има към сайта незнам как ще ги изплатите тея сървари :evil:

 
От: От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

И аз го разгледах.Успех ви желая млад и зелен сайт.Според мен малко повече сигурност трябва да вдъхва сайта.Отделен е въпроса за позоционирането на сърварите и...платете в офиса,но къде е той?Има една друга фирма предлага рисейл на мен ми се вижда по удачен вариант да стартирате през тях,защото като гледам колко връзки има към сайта незнам как ще ги изплатите тея сървари :evil:

Мерси за загрижеността :) Всъщност в момента не приемаме плащания на място в офис-а а само Online мислим че хостинг компания която продава и предлага Online услуги трябва и да отговаря само на Online начини за разплащане. Иначе по фирмена регистрация офисът ни се намира в ж.к. Дианабад ул. Васил Калчев бл. 41 ет 5 ап 28.

Колкото до това защо не стартираме като Reselers държим на качеството на услугата което предлагаме и държим да гарантираме на клиентите си 24/7 поддръжка.

А и като Reselers никога не може да предложим такива цени и промоции.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Ще си взема VPS, после ще пиша как са нещата.
 
Последно редактирано:
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Понеже обещах, минаха 3 месеца откакто имам VPS от Skyhost и съм много доволен. Потдръжката винаги ми помага когато имам нужда. Дори понякога се чувствам досаден, но няма как :) Тяхна грешка, че ми дадоха скайп :p
Сега сериозно, сайта ми от 3 месеца не е падал, не съм имал проблеми с Google дори се класирам на по-добри позиции (което едва ли е от хостинга).

Имам само някой препоръки
Да си направят по-функционален сайт и да вкарат още една тарифа за VPS, която да е 20-30лв за потребителите с по-оскъдни възможности.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Може ли малко повече инфо за плановете като:
брой паркирани домейни
PHP версия
опция за собствено IP - цена?
SSL поддръжка?
поддръжка на CRON? При кои планове
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

php-тo е 5
Аз имам 2 ip-та, но ми казаха, че мога да си взема още ако ми трябват.

CRON
[1:26:18 PM] Skyhost Support Team says: Здравейте възможно е да се добавят каквито искате CronJobs като най-лесно това може да стане с root достъп до вашият сървър също така може да опишете какви точно cronjobs искате и някой от нашият технически екип ще ви ги добави.

За паркираните домейни няма ограничение, доколкото знам.

Само за SSL сертификатите не съм наясно. По-добре попитай support-a
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Забележки:
- Навигацията на сайта ви липсва като такава в общоприетия вид.
- Само 3 Аддон-домейна за 10 кинта на месец?
- Като кликнах на Плутон (2.75 лв), бях пратен да плащам 17 ЕВРА в Пейпала.. Като се засилиш да поръчваш следващия пакет от 4 кинта, сумичката, която се опитва да те чарджи сладурчето, е 24 ЕВРА!

Извод: Приятни приказки и привиден ентусиазъм не са достатъчни, хеле пък у хостинговия бизнес.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Noke, плащаш за година, затова цените са такива.
Мерси за уточнението, бгкулинар, ама на пакетчето пише на месец, никъде не се споменава година.

С еФтини бакалски номера - само за в кофата.
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Доста хостинг сайтове практикуват на този принцип показват каква ти е цената на месец но можеш да плащаш само за година , но разбира се има и хиляди при който не е така :)
не съм ги ползвал но ми направи впечетление, че се поръчва през блога им което не е много про :) ся ако ще се прави бизнес поне да е както трябва :)
 
От: Skyhost.bg: Хостинг Промоция за потребителите на predpriemach.com

Здравейте,

Предполагаме до края на ноември ще е готов новият сайт на компанията където ще има всякакви глезотии като поръчки онлайн и така нататък.

Цените са на месец просто през Paypal e направено да е на година.

Ако желаете да поръчате за по-кратък период е възможно и цената остава същата 2.75 лв.

Като ви препоръчвам да се свържете с нашият технически екип на [email protected] или support.skyhost.bg в скайп.


Поздрави,

Христофор Георгиев

Управител
 

Горе