SkyHostBG.BIZ - Евтин и качествен уеб хостинг

От: SkyHostBG.BIZ - Евтин и качествен уеб хостинг

Хората се опитват да ви помогнат.
 
От: SkyHostBG.BIZ - Евтин и качествен уеб хостинг

Съжалявам,нито съм подготвен с нервите с които ще се занимавам и останалите неща.Наистина направихме грешка като стартирахме тази тема без самият сайт и самото доверие вдъхващо на клиента.Ще направим нова тема,когато стартираме всичко - уеб сайт/услуги/продукти - кратко казано ВСИЧКО.Моля да заключат темата.Ще се постараем много и Ви гарантираме,че ще видите след известно време нещо ново,качественно,евтино,сигурно и бързо когато стартираме.Засега планираме към началото на Есен да стартираме,също така ще набираме още хора за екип и ще се постараем много за бъдещите ни клиенти.И да,можем да докараме 30 клиента без реклама,защото има и познати които желаят да закупят избрана услуга и дават запитване кога стартираме.Поздрави!
 
От: SkyHostBG.BIZ - Евтин и качествен уеб хостинг

На колко си? 15-16?
Господин млад меринджей не казвай ако обичаш , че сме 2ГБ.БГ.Нямаме нищо общо с тях, нито със Скай Ай Ти Хост БГ.Моля да заключите темата,в момента екипът ни работи върху цяла нова система, както ще разработим и допълнителни екстри.Самият сайт и услугите ще говорят за нас,това е нашата грешка че стартирахме темата преди пускане на сайта и затова клиентите нямат грам доверие и се извиняваме.Съжалявам,но нито познавам uphero,но го виждам редовно в ЦС-БГ
 
От: SkyHostBG.BIZ - Евтин и качествен уеб хостинг

Имам навършени 17 години?


Верно ли си на 17 години? Що не се хванахте с нещо по леко, че точно с хостинг намерихте...
 
От: SkyHostBG.BIZ - Евтин и качествен уеб хостинг

И ако си бях купил хост от вас? Ко праим?
Сървърът не е намерен







Firefox не може да намери сървъра www.skyhostbg.biz.




Проверете адреса за правописни грешки, като например
ww.example.com вместо
www.example.com
Ако не можете да заредите каквато и да е страница, проверете хардуера.
Ако компютърът ви е зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъп до мрежата.
 

Горе