Skype spam-a

От: Skype spam-a

Не мисля, че са глупости... се пак лесни приходи ще му дойдат на човека :D
 
От: Skype spam-a

Стига бе, хора! Уж за сериозни неща сме се събрали тук! В темата, която даде АйБиЕмчо съм писал, за да помогна на човека, не за да се спами!!!
 
От: Skype spam-a

Предлагам да са сложи правило в форума да не се пишат никакви теми за СПАМ. Даже цензурирайте тази дума :)... Вече не е ли подсъдимо в БГ да се прави спам?

П.С. Оказа се, че e :).
Санкциите за този вид нарушение са от 250 до1500 лв. за физически лица и от 500 до 2000 лв за юридически лица. При повторно нарушение и при неизпълнение на постановената забрана за преустановяване на изпращането на спам, максималната санкция е 4000 лв.

Цялата статия тук.

ЗАКОН ЗА ЕЛЕКТРОННАТА ТЪРГОВИЯ

Много поздрави на спамерите.
 
Последно редактирано:
От: Skype spam-a

Не съм го чел това отгоре където @realdark го даде, но съм чувал, че не е забранено да се изпрати мейл на човека ако в него има линк за "отписване"
Бтв всеки прави по нещо незаконно тук. Един спам друг ползва нелегален софтуер и т.н.

поздрави, айбиемчо
 
От: Skype spam-a

Не съм го чел това отгоре където @realdark го даде, но съм чувал, че не е забранено да се изпрати мейл на човека ако в него има линк за "отписване"
Бтв всеки прави по нещо незаконно тук. Един спам друг ползва нелегален софтуер и т.н.

поздрави, айбиемчо

Се си е непоискано съобщение ;).
 
От: Skype spam-a

Абе таковал ли съм му майката? Все играя честно и все съм отдолу! Тоя път и аз ще такова... Ще видим как са посещенията до седмица, че бая се вдигат, може и да не го ползвам ;) Все пак благодаря на IBM-чо :)
Иначе аз често получавам имейл от една българска компания, която озаглавява мейла така "Това е непоискано съобщение" и накрая има линк за отписване...

Оня ден - 80 посещения
Вчера - 160
Днеска - 270 до момента...

Може пък да няма нужда, кой знае? Ха-ха-ха ;)
Айде със здраве и приятен уикенд! :D

P.S ако получите спам свързан с мюзика, аз ще съм говедото :D :D :D
 
От: От: Skype spam-a

Се си е непоискано съобщение ;).

Е защо? Не е задължително. Това само потребителя може да каже.
Ако имаш сайт, който е каталог на фирми и изпратиш на 100 фирми сайта по мейл съм сигорен, че 80% ще се регистрират.
Всичко е много относително :)

поздрави, айбиемчо
 

Горе