slu6alka.com мнение?

Здравейте,

Да се включа и аз. Миналата година като подарък за приятелката ми и мен взех 2 SGS 3-ки от SLOT Mobile и мога да кажа, че хората бяха доста коректни. Прозъвнял съм де що намерих добри оферти и в крайна сметка по-добра от тяхната не успях да намеря. Направиха ми отстъпка и подаръци за двата телефона, а гаранцията им се поема от сервиз.

Можеш да видиш условията на гаранцията тук (снимал съм за единия телефон, другата е същата с друго име):
http://puu.sh/2DBr0.jpg

Приеми мнението ми като на доволен клиент, щото друга файда нямам да ги хваля все пак им броих една торбичка пари :)

Поздрави,
Борисов
 
От: slu6alka.com мнение?

Благодаря, колега, за фийдбека! Обаче тая гаранция с правописни грешки никак не ми се нрави... Вярно е, че всички фирми ползват еднакво некадърни сервизи, ама на голяма фирма джангър можеш да направиш, пък малката фирма ще те отебе като едното нищо... А разликата между слот и гет , като си сложа доставката е 20 лева, което не е кой знае колко..
 
Re: От: slu6alka.com мнение?

Благодаря, колега, за фийдбека! Обаче тая гаранция с правописни грешки никак не ми се нрави... Вярно е, че всички фирми ползват еднакво некадърни сервизи, ама на голяма фирма джангър можеш да направиш, пък малката фирма ще те отебе като едното нищо... А разликата между слот и гет , като си сложа доставката е 20 лева, което не е кой знае колко..

В такъв случай, вече имаш отговор на въпроса си предполагам :) Успехи и приятно разцъкване на телефончето :)
 

Горе