SM - Едни от най-добрите

bdaa

Banned
Представям на вашето внимание Sharing matrix
Сайт който плаща за изтегляния. Подобен на хотфайл.ком но по-добър.
Сравнение :
Хотфайл Шерингматрикс
Плаща за 1000 изтегляния Плаща за общо 1000 изтегляния
на 1 файл на всичките ви файлове

Изплаща на 50$ Изплаща на 30$

Моля да ми станете реферали - ето линка ми - http://sharingmatrix.com/ref.php?id=26418
ето и нормален линк - http://sharingmatrix.com/

Добавям го защото имам приятели взели вече по 100 долара от него и повече
 
От: SM - Едни от най-добрите

Извинявам се не съм видял темата.
Предлагам в уебмастър чат да се направи тема за СМ - всеки поства линкове 1 ден - може до 10линка и когато някой изтегли неговите, той дърпа на друг човек от линкърите. Така всички ще печелим
 
абе не разбраха че така няма да се изкарат пари hotfile с ограничение на тегленията ще стане същото или ще фалират

да ви имам бизнеса аз затова мисля че тези програми трябва да ги збараним тук
 
От: SM - Едни от най-добрите

1. Постоянни съмнения и оплаквания от коректността на сайтовете.
2. 99.9% от разпространяваните файлове са пиратски.
3. Разпространението на файловете става само чрез голямо спамене.
Няма смисъл да се губят време и усилия, че да се зарибяват и други хора. По-добре да се влагат усилията в нещо смислено. Пораснете и разберете, че продажбата на мейл адреси, програмите за даунлоад, бъксове, кешфиести и др. простотии не водят до никъде.
 
От: SM - Едни от най-добрите

1. Постоянни съмнения и оплаквания от коректността на сайтовете.
2. 99.9% от разпространяваните файлове са пиратски.
3. Разпространението на файловете става само чрез голямо спамене.
Няма смисъл да се губят време и усилия, че да се зарибяват и други хора. По-добре да се влагат усилията в нещо смислено. Пораснете и разберете, че продажбата на мейл адреси, програмите за даунлоад, бъксове, кешфиести и др. простотии не водят до никъде.

Браво! Това е първото, което трябва да прочете всеки при регистриране във форума.
 
От: SM - Едни от най-добрите

Искам да попитам относто паричните преводи.Автоматично ли ти праштат парите или трябва да пусна молба.
 
От: SM - Едни от най-добрите

Стана ми интересно едно нещо за което никъде нищо не намерих.Плащат ти примерно за даулоуд на картинка, видео или какъвто ще да е файл..ами примерно ако кача картинки и дам на някой view линка от това ще имам ли някаква финансова изгода... ?
 
От: SM - Едни от най-добрите

какво ви печи програмата?

Е добре а кажи ми ти как си качваш файловете в този сайт.
При мен нещо не става с качването на файлове за 20-ти път качвам файл показва ми,че е качен но като дам на MyFiles и един голям ... няма нищо :shock:
 
От: От: SM - Едни от най-добрите

Искам да попитам относто паричните преводи.Автоматично ли ти праштат парите или трябва да пусна молба.

Автоматично е
 
От: От: SM - Едни от най-добрите

Е добре а кажи ми ти как си качваш файловете в този сайт.
При мен нещо не става с качването на файлове за 20-ти път качвам файл показва ми,че е качен но като дам на MyFiles и един голям ... няма нищо :shock:

С фтп ли качваш?
А регнал ли си се ?
Ако си се регистрирал давам на ъплойд както си си в акаунта и качваш файла. След това ти дава 3линка и взимаш който искаш.
Ако качваш с фтп след акто качиш файла влизаш в фтп ъплоуд и има 1 премести файловете от фтп-то до акаунта ми. Кликаш го и файловете се местят за няколко минути
 
От: От: От: SM - Едни от най-добрите

А регнал ли си се ?
Ако си се регистрирал давам на ъплойд както си си в акаунта и качваш файла. След това ти дава 3линка и взимаш който искаш.

Епа ти ма изкара баси злетака :lol:
много ясно,че съм се регнал не съм пробвал с FTP и с това ще пробвам да видим.
 

Горе