Smart boy - I gave you

От: Smart boy - I gave you

Кой пее? Това авторска песен ли е

Аз съм писал лириката. Псевдонима ми е Smart boy. Аз изпълнявам цялата песен. За инструментала използвах семпъл, който според сайта от където го взех е предназначен за свободно използване в различни музикални проекти.
 
От: Smart boy - I gave you

След 45 секунда е ми е любимото:cry:
 
От: Smart boy - I gave you

Аз съм писал лириката. Псевдонима ми е Smart boy. Аз изпълнявам цялата песен. За инструментала използвах семпъл, който според сайта от където го взех е предназначен за свободно използване в различни музикални проекти.

А да си участвал в кастинг за някой музикален формат
 
От: Smart boy - I gave you

А да си участвал в кастинг за някой музикален формат

Не съм участвал в кастинги. Това ми е хоби. Измислям, различни песни и ги записвам.
 
От: Smart boy - I gave you

ти си по-опасен и от биологично оръжие..... Съвсем сериозно се питам дали не си Джорджаното на бг рапа ?!? :-/
 
От: Smart boy - I gave you

Ако си наистина Smart Boy се насочи към нещо, което умееш. Казвам го без лоши чувства, наистина. :)
Това просто не се издържа - изтърпях 45 секунди, за да видя какво има предвид Блеки и го спрях.

Ако пък държиш да виждаш ужас в очите на хората, можеш да станеш автобусен шофьор и да караш със завързани очи - ефектът ще е същият. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Smart boy - I gave you

Не съм участвал в кастинги. Това ми е хоби. Измислям, различни песни и ги записвам.

То си личи, че ти е хоби. Наблегни на текстовете, явно в пеенето не си толкова добър
 
От: Smart boy - I gave you

Ай гев ю еретинк:)
 
От: От: Smart boy - I gave you

Ако си наистина Smart Boy се насочи към нещо, което умееш. Казвам го без лоши чувства, наистина. :)
Това просто не се издържа - изтърпях 45 секунди, за да видя какво има предвид Блеки и го спрях.

Ако пък държиш да виждаш ужас в очите на хората можеш да станеш автобусен шофьор и да караш със завързани очи - ефектът ще е същият. :)

Заслужаваше се нали :D :D :D?:cry:
 
От: От: Smart boy - I gave you

Заслужаваше се нали :D :D :D?:cry:

Да! Това беше най-екстремното ми преживяване от известно време насам.

То, тъпо да вземем на кодош момчето, ама все пак той пръв започна с лошо. :)
 
От: Smart boy - I gave you

Браточка, яж нещо по-силничко. Въздуха ти стигна едва до 23-тата секунда.


Коментирате това, щото не сте си пуснали "Пумпал"! :p
 
От: Smart boy - I gave you

Всички коментирате само певческите му възможности, но той е писал текста
 
От: Smart boy - I gave you

Мили божичко...там,, където наистина се пее е толкова фалшиво, че чак звучи като проскубана кокошка, на която са и залепили перата и пак са я проскубали.
 
От: Smart boy - I gave you

Джорджано от кога пее и рап бе. ..

Моля някой да го застреля да не се мъчи горкия....
 

Горе