SMS с добавена стойност

HauBeH

New Member
Мисля че така се казваше.Значи започнахме да разменяме банери с други сайтове като нашия www.awp-server.hit.bg. обаче някой от тях нямаха банери инаправих 2-3.Обаче има още желаащи, та как мога да сложя такава система за смс-чета?!?Или да ми предложите някакъв друг вариант :)
 
От: SMS с добавена стойност

Със sms-и можеш да опиташ с - mobio.bg.

Но си оправи правописните грешки на сайта, защото не готино :)
 
От: SMS с добавена стойност

Аз препоръчвам wisdom.bg заради по-големият процент който ти дават. Нямал съм опит с тях.
п.п. Също можеш да ползваш и fortumo.bg .
 
От: SMS с добавена стойност

Пробвах с wisdom обаче не дават на фрее хост :) а колкото до правописните грешки, слабо място са ми :)
 
От: SMS с добавена стойност

Така започни с fortumo.bg

Разрастнат ли ти се продажбите,слагай mobio.bg

НО НИКОГА НЕ ИЗПОЛЗВАЙ WISDOM.BG ,ЩЕ НАПРАВИШ ГРЕШКА
Ползвал съм и трите .Успех за сега
 
От: SMS с добавена стойност

Така започни с fortumo.bg

Разрастнат ли ти се продажбите,слагай mobio.bg

НО НИКОГА НЕ ИЗПОЛЗВАЙ WISDOM.BG ,ЩЕ НАПРАВИШ ГРЕШКА
Ползвал съм и трите .Успех за сега

Да, малко са несериозни. Иначе плащат веднага ...след поискване!:wink:
 
От: SMS с добавена стойност

как са несериозни ? .. току що се регнах .. и в мобио.бг и в фортумо.бг имам регистрации :) .. фортумо-то малко не го разбирам :) ... и съм го оставил в застой
 
От: SMS с добавена стойност

как са несериозни ? .. току що се регнах .. и в мобио.бг и в фортумо.бг имам регистрации :) .. фортумо-то малко не го разбирам :) ... и съм го оставил в застой

Говоря за wisdom.bg
отказах се от тях. Никакъв съпорт! Никаква връзка!
Но за старт са идеални!
 
От: SMS с добавена стойност

малко е отживелица с тези смс-и според мен. Има ли още хора които правят пари с тях!? като изключим вече старите кучета които от години го правят?
 
От: SMS с добавена стойност

:) Много мило - репликата за отживелиците.... :) кажи ми нормален метод достъпен за широката аудитория, с който да мога да получавам плащанията си в БГ и на кирилица?
 

Горе