smszona.com - Някой използва ли ги ?

BuUndU

New Member
smszona.com

Доста готини тарифи имат!

Някой използва ли ги? Как са? Всичко ок ли е от към плащания?
 
От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

много зле, преди 2 седмици съм пуснал заявка за плащане даже не са ми отговорили
 
От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

Имаха да ми плащат 80 лева чаках 1 седмица после акаунта ми изчезна и пих една студена вода за парите...
 
От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

И аз търся кой сайт да използвам за СМС-и. Но още не мога да се наканя какво да реша.

Не се занимавай с тях. Ползвай Mobio.bg или Fortumo.bg

Защо? Ти и двата сайта ли си ползвал? Мой приятел ми се оплака, че не са му платили .... просто така един ден му изчезнал профила ... без обяснение без нищо ... по същия начин както е написал Amigooo

Аз сега тествам Yesspay.com

Какво стана с теста? Бива ли ги тези? Гледам, че имат и някви допълнителни плащания, но не ми стана много ясно :(

Ще съм благодарен ако някой с опит даде повече конкретно инфо за плюсовете и минусите на различните сайтове за СМСи
 
От: От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

Ами до скоро оформяхме плащане с Йеспей...имат много удобна платформа...която се влага лесно. Имат разплащане по абсолютно всякакъв критерий. Можеш да определяш цената сам и автоматично ...за кеш и електронно плащане. За смс-и най-високата тарифа е 4.8, но може плащане с 2-3-4-10 смс-а.
При електронно и кеш плащане получаваш от 50% до 99% от сумата...според това колко е висока.
Иначе, тепърва ще видя плащания и т.н
Отзивчиви са!
 
От: От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

Кой не му е платил на твоя приятел?

не знам точно кой. ще го питам, но веднъж случайно се бяхме разговорили и той каза, че се пренасочва към други, защото го били изрязали без да му обяснят нищо. Може би преди половин година беше това.
Той се занимаваше с разни хороскопи и подобни и до колкото си спомням се упасяваше, че може да е било забранено и за това да са го сппяли.
Ще питам и ще кажа :)

Ами до скоро оформяхме плащане с Йеспей...имат много удобна платформа...която се влага лесно. Имат разплащане по абсолютно всякакъв критерий. Можеш да определяш цената сам и автоматично ...за кеш и електронно плащане. За смс-и най-високата тарифа е 4.8, но може плащане с 2-3-4-10 смс-а.
При електронно и кеш плащане получаваш от 50% до 99% от сумата...според това колко е висока.
Иначе, тепърва ще видя плащания и т.н
Отзивчиви са!

дa май са Ок тези от yesspay (от къде го измислиха това име не мога да го напиша на български даже :lol:)
Днес дори се обадих да ми обяснят разни неща дето не ги разбирам и този като ме захапа да ми обяснява, не знам от къде имаше това търпение да ми отговара на всички въпроси просто не знам :) такива хора са за нобелова награда

а тези от fortumo никви контакти нямат ако иска да ги пита човек нещо, което не разбира, как може сайт, който се занимава с плащане да няма контакти?!
 
От: От: От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

не знам точно кой. ще го питам, но веднъж случайно се бяхме разговорили и той каза, че се пренасочва към други, защото го били изрязали без да му обяснят нищо. Може би преди половин година беше това.

а тези от fortumo никви контакти нямат ако иска да ги пита човек нещо, което не разбира, как може сайт, който се занимава с плащане да няма контакти?!
Ще ми е любопитно да разбера кои са некоректни.
Що се отнася до контактите на фортумо:
http://fortumo.bg/main/eula
Europe
Fortumo OÜ
Ülikooli 6a
51003, Tartu
Estonia

USA
Fortumo Ltd
440 N. Wolfe Rd
Sunnyvale, CA 94085

http://www.linkedin.com/in/parashkevov
 
От: От: От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

Ще ми е любопитно да разбера кои са некоректни.


Ще питаммммм :)
голяма файда не виждам :) да не би някои да се изправи и да кажа, "а да не сме били прави"
Хайде намери ми в нет-а една компания да е излезнала и да каже "Да, сгрешихме!"

Аз пробвах пуснах в google - сгрешихме. А виж какво излиза на първа страница.


Що се отнася до контактите на фортумо:
Europe
Fortumo OÜ
Ülikooli 6a
51003, Tartu
Estonia

USA
Fortumo Ltd
440 N. Wolfe Rd
Sunnyvale, CA 94085

ааа Иво ти ме взе на майтап :lol:

Ще дам пример чудя се дали да се регистрирам като частно лице или през фирмата на баща ми и имам разни въпроси (особенно ако са няколко въпроса произлизащи един от друг ) и кво всеки път ще пиша майл, на който евентуално някой да ми отговори след 1, 2 или няколко дена. Ами ако нещо ми се прецака тогава кво да правя пак ли ще чакам.
Да ще кажеш ами по света е така. Да де ама аз не искам така.
Искам да има някой на среща, който да ми даде точен отговор веднага. Поне skype да има. Ами ако ще икономисваме от оператори не искам да разботя така.

Сега така излиза, че напдам някой, а не е така. Просто аз си имам предпочитания и ме кефи така.

Много се отклоних :))

Аз моя избор си го направих.
Няма да го натрапвам на никои ;)


П.С. Линковете тябваше да ги изтрия, че не ми дава да си пуна мнението :(
 
От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

Здравейте,
Както и в други теми, така и тук ще кажа, че фортумо са най-добрите и ако се колебайте коя фирма да изберете, това трябва да е избора Ви!
Имат си съпорт и-мейл ([email protected], [email protected]).
Успех!
 
От: От: От: От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

@Търсач: аз питам, понеже се познавам със собственика на едната от двете цитирани фирми и изключително много ще ме изненада подобно поведение.
 
От: smszona.com - Някой използва ли ги ?

За imoti.net използваме smszona.com , няма проблем с тях.
 

Горе