Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
socialbombing.png




*Няма да дам ревюта , защото давах безплатен субмит и има тема , там може да прочетете http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36570 , като също съм дал Ревю на Poltargaista, ще го помоля да си даде отзивите. И съм обещал на V. Andreev , едно ревю нека да ми пише.
*Запазвам правото си да откажа на всеки
*Запазвам правото си при неуспех да откажа поръчката( не всички сайтове се приемат), като сто процента парите ще бъдат върнати (гарантирано)
*При некоректни данни изпратени, няма да получите субмит.
*Приемам само Английски сайтове
*Запазвам правото си да променя всичко по всяко време.
* Срок на изпълнение на приета поръчка от 1 до 3 дена.

 
Последно редактирано:
От: Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

Колко пингвина трябва да минат за да спрат тези теми :D
 
От: Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

Не очаквах толкова малък интерес, като беше безплатно веднага се напълниха позициите? не ви трябва ли? да не би да е скъпа услугата? кажете ще променим цената ако трябва , или ако има някакъв проблем..
 
От: Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

devilx безплатното винаги върви повече от платеното. Иначе в форума съм виждал услуга като твойта, където 400 сумбита са 4$. Може да кажеш например защо твоята услуга е по-добра?
 
От: Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

Ами това че всеки сайт се субмитва от различен потребител.. , мога да спинвам статиите место тях т.н.
В чуждестранните форуми един субмит на 100 социалки струва поне 15$, просто в България цените се смъкват, но за разлика от другите, аз си ценя времето и работата и затова цените са такива, да не говорим че от тези 6.99 , 2$ си заминават за капчи за всеки един бласт. направете си сметката какво остава за мен :)
 
Последно редактирано:
От: Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

Първия бласт беше с по-малко социалки и наистина се усети ползата. По всички думи имаше подобрения в позициите. Писах в темата, че откъм посещения не съм усетил промяна, но в SERP-а имаше положителни измествания.

Сега с този бласт, откакто съм получил репорта, наблюдавам силен спад. Току-що проверих и забелязах, че по 1 от думите съм излязъл на първа страница, а по 3 други съм изчезнал от топ100. Държа да отбележа, че нищо друго не е пипано/правено по сайта от първия бласт насам.

Може да е денс, може да е Пингвин... Засега се въздържам от използване на услугата. Ще изчакам да мине още малко време и ще проверя пак резултатите. Може би за по-оптимизирани домейни би било полезно...
 
От: Social bombing - 350-400 линка само за 6.99

Ами това че всеки сайт се субмитва от различен потребител.. , мога да спинвам статиите место тях т.н.
В чуждестранните форуми един субмит на 100 социалки струва поне 15$, просто в България цените се смъкват, но за разлика от другите, аз си ценя времето и работата и затова цените са такива, да не говорим че от тези 6.99 , 2$ си заминават за капчи за всеки един бласт. направете си сметката какво остава за мен :)

http://www.blackhatworld.com/blackh...kmarks-reseller-price-2-3-free-drip-feed.html

То ти излиза по-евтино да реселваш нещо такова, индийците са ...
 

Горе