Sorry, your bank account can't be used for this transaction.

matrixbglan

Active Member
Здравейте съжалявам ако има друга такава тема но не намерих..
Туко-що си верифайнах пейпал акаунта със 4те цифри от банковата бележка от транзакциите.Пробвам се да си платя една пендинг поръчка за 86$ и ми дава следното
Sorry, your bank account can't be used for this transaction.
You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card.
Kакво да правя :(
 
От: Sorry, your bank account can't be used for this transaction.

Каква е картата?
 
От: Sorry, your bank account can't be used for this transaction.

Ей тия уникредит булбанк са просто няма такива..излезе ми съобщение в пейпала, че по някаква незивестна причина неможело да плащам и да хода да провера какво се случва от този които ми е дал дебитната карта... кой знае как са ми настроили Vpay картата, че да немога да плащам в пей-пал, че и онлайн банкиране не ми позволяват.. Трябвало минимум две сметки да имам..В понеделник отивам и ако не ми оправят проблема си тегля парите отивам в ЦКБ пускам си там една карта+онлайн банкиране и да палят мотора :mad:
 
От: Sorry, your bank account can't be used for this transaction.

Оказа се че 1$ не ми стигал за поръчката :D вкарах преди половин час пари..Обаче пак не става горе доло някой знае ли до колко време след като съм вкарал пари в картата ще ми ги отчете че са вътре и ще мога да пазаря чрез пейпал ?
 
От: Sorry, your bank account can't be used for this transaction.

Абе какви са тея измислени карти ВиПей, МиЛайней и т.н. - Виза Електрон е картата мамка му, какво се занимавате с измислените фалшиви карти на още по-измислените ни банки?
Технологичното време за обработване на такива транцакции може да отнеме около 24 часа, ако си късметлия и сметките се обработват и отразяват бързо като в ЦКБ, ама ако е с темпото на ДСК.. madre mia!!
 

Горе