Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

fenixsz

Member
Последните 2 седмици активно се занимавам с така наречените микро-нишови сайтове. На английски съкръщението е MNS.

Всичко е чудно, но забивам при линкбилдинга и по-специално на намирането на материал за събмит по директории и социални мрежи. В момента ползвам high pr society и търся начини за качествено спиннато съдържание.

Минах през:

- Spinnerchief II - говори се, че бил по-добър от TBS. Лично го пробвах и не бях доволен. Просто се губи много време.
- theleadingarticles - premium спиннатите са по 4-6 долара парчето, а другите - minis са много използвани. Другия проблем е, че са много малко категориите и не стават за специфични ниши.
- article builder - 297 $ на година, изглежда добро, не съм го пробвал, но пак се говори, че доста ограничено откъм специфични категории, дори повече от theleadingarticles

В тази връзка се замислих за The Best Spinner, но попаднах на човек, който е с него и използва в момента Spin Rewriter.

Най-доброто качеството на SpinRewriter e, че има алгоримтъм, с който разпознава значението на думата в изречението. Знаете, че примерно book, означава както книга, така и резервация. Създателите твърдят, че успява да ги различи. Моите тестове показват много добри резултати. Това, което може би няма да се хареса на някои е, че услугата се ползва само през уеб-браузър, но е изключително лесно. Нещо много позитивно е възможността да се ползва през API, което предполагам ще бъде скоро внедрено в новите версии на популярните SEO тулове за събмит.

Прикачам три спиннати в нишите weight loss, forex и money-saving. Добавих ги наведнъж всичките (Bulk) и за 40-тина секунди бяха готови. Този първият го минах през Copyscape и не показа дубликати. Потърсих заглавия от 2-ра страница в блог сърча.

Виж файлът weight-loss.txt
Виж файлът money-saving.txt
Виж файлът forex.txt

Не съм ги редактирал въобще, както ми ги даде, така и ви ги изпращам.

Услугата им е нова и в момента цената на услугата е с голяма отстъпка 70% и 50% в зависимост от това през какъв линк се записвате. Хубавото е, че с каквато годишна такса сега се запишeте, същата ще продължи и занапред, независимо от възможните увеличения.

Ето и линкове към услугата:

Discount -70% на година или 59$ - Aff

Discount -50% на година или 98.50$ - без aff (не намерих линк без aff, който е с -70%)

Ако искате да ползвате отстъпка, а сте натиснали линка без aff, вероятно ще трябва да изтриете кукитата.

Предлага се 5 дни безплатен trial. Ето това изписва при мен.

Thank you for being a registered Spin Rewriter user!
Your current subscription is valid until March 2, 2012 and will be automatically renewed on that date.

If you wish to cancel your subscription at any time, you can easily do this from your PayPal account.


Your Recent Purchases
You haven't made any payments yet. When you do, they will appear here.

За да ползвате trial-а, си връзвате paypal акаунта и се съгласявате на събскрибшън, но ако не ви хареса в първите 5 дни, можете да си прекратите събскрибшъна през Paypal акаунта. Цената след trial-а, ще зависи от това какъв план сте си избрали.

Не знам за вас, но аз лично смятам да си го купя и да бластвам със Senuke и high pr society и евентуално BMR(Build My Rank), за да си пестя от времето, че ми се ще да го ползвам някъде другаде.
 
Последно редактирано:
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

А каква полза има Интернет общността от spinned content?

Абе ти не беше ли този от видеото в YouTube, който spin-ваше?


[video=youtube;H-siT-B4p4c]http://www.youtube.com/watch?v=H-siT-B4p4c[/video]
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Мммм, колко саркастично...
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Не знам за вас, но аз лично смятам да си го купя и да бластвам със Senuke и high pr society и евентуално BMR(Build My Rank), за да си пестя от времето, че ми се ще да го ползвам някъде другаде.

За сенюка да. За бмр има модерация, не вярвам да мине. За хай пи ар.... и тя се пълни като алн мрежата само с нечетими, уникални статии.
Иначе браво за инфото, дано някои се възползва. Ама аз от тбс-то по-добро не съм намерил, особенно старата версия 2.9 нещо си.

п.п. Харкон, над 90 процента от сео фирмите, агенции и т.н. ползват точно спън контент. Може и да не е полезен за хората, но пред Гугъл за сега минава номера. Ще видим до кога. :) Нещо пандата не можа да свърши тази работа както трябва.
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

А каква полза има Интернет общността от spinned content?

Кой е казал, че трябва да има полза за някой друг, освен за този, който печели от това? Това е форум за правене на пари, не за благотворителност.
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Може и да не е полезен за хората, но пред Гугъл за сега минава номера. Ще видим до кога. :) Нещо пандата не можа да свърши тази работа както трябва.

Докато дойде бялата мечка :) А след това ще стане доста тегаво за всички :)
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

За сенюка да. За бмр има модерация, не вярвам да мине. За хай пи ар.... и тя се пълни като алн мрежата само с нечетими, уникални статии.
Иначе браво за инфото, дано някои се възползва. Ама аз от тбс-то по-добро не съм намерил, особенно старата версия 2.9 нещо си.

Идеята е че е спиннато, но мина copyscape. Има няколко човека, коита след автоамтичен спин и кратък едит за 2-3 мин. успяват да ги събмитнат в ezine articles. Все още не съм го правил, но мисля в следващите дни да пробвам.
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Кой е казал, че трябва да има полза за някой друг, освен за този, който печели от това? Това е форум за правене на пари, не за благотворителност.

Не знаех, че е и форум за масов спам. Ти ни разясни и това.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Заяждането беше целенасочено и обидно към мен, но не му доставих удоволствието да излея една камара глупости, които той успя с това клипче. Явно @harkon смята, че това е методът на общуване в този форум. Нищо лично, но аз търся как да увелича своя ROI, като си използвам времето максимално производително.

Такива тулчета помагат. Дали му/и харесва или не, това е друг проблем. И аз не съм фен, интернет да се пълни с глупости, но в момента това е начинът, който работи и е доказан. Практикува се от всички. От най-големите до най-малките. Идеята е да си конкурентноспособен. Всеки сам избира каква технология да използва.

Задавали ли сте си въпросът, защо българските производители на цветя често не могат да постигнат себестойност по-ниска от цената на цветята, които се внясат от Холандия. Въпрос на технологии и иновации.

Има и друга аналогия. Ако разгледаме птицефермите, ще забележите, че старата технология, която е супер производителна е адски нехуманна към кокошките. В малки клетки, без движение, те снасяха по цял ден. Държавата и ЕС реши, че е време това да се махне. Гугъл = ЕС, собствениците на птицеферми = ние

Успех на всички, аз лично се ценя времето и се съобръзявам с околната среда (environment). Правя SWOT анализ и действам, както съм намерил за добре. Заплаха е, че Гугъл ще се опита да се справи с това, но също съм наясно, че това ще е много трудно, ако се ползва от задкомпютърното устройство с мярка и най-важното с акъл. Пускам ги през Copyscape и не ги ползвам в повече от 10 публикации.

Най-важното нещо на този тул, е че автоматично спиннатите статии са доста по-четими от другите подобни продукти и поне хората попаднали на подобни статии в интернет няма да бъдат отвратени, както спиннатите примерно от wicked article creator, с който мога да направя всяко изречение да има по 100 разновидности със спин на всеки израз, но прави такъв боклук, че не искам въобще да го ползвам.
 
Последно редактирано:
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Заяждането беше целенасочено и обидно към мен, но не му доставих удоволствието да излея една камара глупости, които той успя с това клипче. Явно @harkon смята, че това е методът на общуване в този форум. Нищо лично, но аз търся как да увелича своя ROI, като си използвам времето максимално производително.

Не, глупако. Заяждането не бе целенасочено, както ти се иска да бъде. Глупостта не е изразена в клипчето. То отразява твоята глупост и смисълът от всичко това, което правиш със спинерите. Явно ти смяташ, че това е начинът да се печели в Интернет. Е, той също не е лишен от паразитите си ...
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Не, глупако. Заяждането не бе целенасочено, както ти се иска да бъде. Глупостта не е изразена в клипчето. То отразява твоята глупост и смисълът от всичко това, което правиш със спинерите. Явно ти смяташ, че това е начинът да се печели в Интернет. Е, той също не е лишен от паразитите си ...


Благодаря за червенията реп, но съм прекалено горделив за да ти го върна. Виждам, че се палиш и имаш кофти виждания. Пий една студена вода и успокой топката. Потребителите на форума най-добре могат да разберат кой е крив и кой прав. Успех.
 
Последно редактирано:
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Благодаря за червенията реп, но съм прекалено горделив за да ти го върна. Виждам, че се палиш и имаш кофти виждания. Пий една студена вода и успокой топката. Потребителите на форума най-добре могат да разберат кой е крив и кой прав. Успех.

Ти няма как да ми го върнеш. Можеш само да правиш несполучливи опити, като на видеото по-горе. Накрая винаги пиеш по една студена вода.:)
Продължавай да спамиш с малоумните си спинери. Все пак всеки прави онова, което най-добре умее. :wink:
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Не знаех, че е и форум за масов спам. Ти ни разясни и това.

Раздела на форума за пазарлък е пълен с услуги от типа "пренаписване на статии". Това си е чист спам... Независимо дали ги пренаписват машини или хора (или след машинно пренаписване ги редактира човек).
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Раздела на форума за пазарлък е пълен с услуги от типа "пренаписване на статии". Това си е чист спам... Независимо дали ги пренаписват машини или хора (или след машинно пренаписване ги редактира човек).
Пренаписването на статии е преразказване на съдържанието им. Това не е спам.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

@harkon

SpinRewriter е просто един добър помощник, за да пренапишеш статиите си. Вдига производителността и зависи от човека зад компютъра как ще го ползва. Както и да е, ти си знаеш само твоето и ще си държиш докрай.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

@harkon

SpinRewriter е просто един добър помощник, за да пренапишеш статиите си. Вдига производителността и зависи от човека зад компютъра как ще го ползва. Както и да е, ти си знаеш само твоето и ще си държиш докрай.

Ами ползвай си го тогава. Аз не бих ползвал SpamRewriter-a и без пари да ми го дават. Всеки го определя онова, което върши. Това се опитвах да му кажа и на онзи малоумник Niks, с неговия file upload, но говедото си мили, че върши нещо стойностно, и се хвали със спама си.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Задавали ли сте си въпросът, защо българските производители на цветя често не могат да постигнат себестойност по-ниска от цената на цветята, които се внясат от Холандия. Въпрос на технологии и иновации.
Тук се обърка.
Това ти е грешката. както и на всички 'предприемачи' като теб.

Никакви предприемачи не сте.
Предприемачите създават стойност.
Вие боядисвате пръднята си синя.

Околна среда ли каза? Забавно. Много ефективно е да впрягаш енергия и природен ресурс в пренареждане на никому ненужни думички, да.

Нямам нищо против да си се занимавкате там с каквото си искате, само се опитайте да осъзнаете мястото си в природата и обществото и да не надигате много глави от дупките си.
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Тук се обърка.
Това ти е грешката. както и на всички 'предприемачи' като теб.

Никакви предприемачи не сте.
Предприемачите създават стойност.
Вие боядисвате пръднята си синя.

Околна среда ли каза? Забавно. Много ефективно е да впрягаш енергия и природен ресурс в пренареждане на никому ненужни думички, да.

Нямам нищо против да си се занимавкате там с каквото си искате, само се опитайте да осъзнаете мястото си в природата и обществото и да не надигате много глави от дупките си.

Отлично казано. Точно това се опитвах да им обясня през цялото време, но трудно "зацепват". :)
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

@harkon и @Noke

Искам да ви попитам, имате ли проекти насочени към англоговорящата аудитория?

Не правите разлика между стойност и себестойност? Имам доста скъпичко бизнес образование, получено в чужбина и знам за какво говоря. На моите основни сайтове не бих използвал такова съдържание, но за SEO, го ползвам, както и всички останали конкуренти. Средата определя оръжията, докато не се намеси регулаторния орган (гугъл) и забрани тези инструменти.

Темата е много дълга и мога много да ви говоря за добавена стойност, цена и себестойност, тъй като това ми е основа на в специализацията, но не мисля да си губя времето, а и не беше това темата.

Успех с вашите "предприемчиви" проекти.
 

Горе