SportingBet Pot-Shot - Играта

unikown

New Member
Така здравейте, поздравявам ви за хубавия ви форум, доста интересни неща има, надявам се занапред и аз да получа помощ от тук
По темата:

Ако някой залага в спортингбет можеби знае за Игралната зала, или по-точно играта Пот-Шот

http://img.data.bg/i.php?id=649043

Така целата е: Купувате топки, на зададена от вас цена, след което ако вкарате в някоя от вратичките, печелите цената на 1 топка умножена по съответният коефициент от вратичката.

http://img.data.bg/i.php?id=649048

Искам да разбера играе ли я някой тази игричка, аз я играя на Демо сметка, ей така за спорта, и съм избивал добри парички, обаче добре е замислена, от мойте наблюдения много малко пъти може да прокараш 2 топки по една и съща траектория
Моля, ако някой я играе да сподели какви са впечатленията.

edit:Това със постовете е гадно :)
 
Само неможах да разбера какви са тези линкове и за какво ги постна тук. Незнам някой от този форум да се занимава със залагания...
 
Ами това са снимки на самата игра
но поради това че нямам постове ги написах така

Като няма здраве да е :)
 
Филип каза:
Имай предвид че в SportingBet игрите от демо сметката са по-лесни отколкото ако ги играеш с реални пари ;)

измислили са го хората :)

На мен ми беше интересно дали някои играе тук :)
 
Само да предупредя да не се лъжете с такива игри! Занимавам се със онлайн залагания от 5 години и досега не съм чул някой да е спечелил нещо от такива игри по простата причина че това е софтуер които е програмиран така че да си загубите парите по най-приятния начин.
 
Re: SportingBet -

Blinky каза:
Здрасти и добре дошъл, unikown. SportingBet - големи са и предполам ти си им партюр към програмата им. Успехи и доскоро. :wink:

не разбрах какво имаш предвид тук
Ако мислиш, че ги рекламирам - няма нищо подобно ..
 
аз залагам, но не играя на такива игри :) те зарибяват, но повече пъти ти изпразват сметката :lol: по-добре залагай ако питаш мен :)
 
Moko каза:
аз залагам, но не играя на такива игри :) те зарибяват, но повече пъти ти изпразват сметката :lol: по-добре залагай ако питаш мен :)

хах некъв хак ако се измисли ... :D :D :D
хах мечти ......
 
сега има и хора които само от това печелят, неслучайно има книги за покер стратегии и др., аз лично играя покерче с реална за кеф, не че съм станал милионер, но пак съм си напреде, аз комбинирам хазарт с хазарт(покер и футболни залози)е моята печеливша формула поне засега :)
 

Горе