Squidoo Линкове за Секунди

Stop

Active Member
Тъй като знам една хитринка, която не срещнах във форума, а съм убеден, че ще бъде полезна на доста колеги:

Много Lens във Squidoo имат модул "Links Plexo" , който позволява на читателите да добавят линкове към тази страница. Така с натискането само на 2 бутона вие се сдобивате със линк от squidoo за броени секунди.

ЕТО КАК ДА НАМИРАТЕ ТОЗИ ТИП СТРАНИЦИ:

Пишете в google:
site:squidoo.com "your keyword" "add to this list"

Ето какво търсите:

PREDPRIEMAch.JPG

Повечето дори не изискват модериране, и така буквално получавате връзка за 10 секунди.

Единственото трябва да се постараете да намерите lens със по-малко линкове.
 
От: Squidoo Линкове за Секунди

Само лошото е,че са нофолоу, но пък и те помагат
 
От: Squidoo Линкове за Секунди

От вчера си играя с тая простотия, няма такава идиотщина, 90 процента от намерените резултати са амазон листи, даже от сб-то ги пусках , преглеждах, групирах, тествах, към 100 ленса минах, от 17 линка дето можеше да се пастне, точно 0 бяха аутоаппроув. ти STOP пробва ли да се мъчиш като мен, че пишеш това:
Повечето дори не изискват модериране, и така буквално получавате връзка за 10 секунди.
И ми покажи 3 произволни ленса дето са аутоаппров, щото аз се строших от адване в малумни листи.
За това време дето изгубих да съм свършил 10 пъти по-полезна работа, отколкото да се мъча за 0 нофолоу линка.
 
От: Squidoo Линкове за Секунди

Е ползвал съм го много ясно. Беше преди месеци, но сега пробвах и всичко си е както си е.
За 1 минутка намерих 1 и си публикувах линк там за броба и си се появи веднага. Изпратил съм ти го на лично.

За да ги намираш по бързо добави в търсенето си "new links plexo"
 
От: Squidoo Линкове за Секунди

Тествах набързо, че ме фана съклетя. От 20 проверени, 2 АА.
Първите 2 :)
 
От: Squidoo Линкове за Секунди

Пуснах към двайсетина линка и нито един autoapprove.... Много-много не си заслужава играчката и то за нофолоу линк
 
"Your Keyword" site:squidoo.com "0 points"

и включваш seoquake addon-a в google, за да ги подредиш по pagerank
 
От: Squidoo Линкове за Секунди

И на мен на някои ми иска само амазон линкове .Въпреки това намерих някои с коментари - New Guesbook пише над тях.Линка си го слагате в коментара с <a href"xxx">keyword</a>
 

Горе