Star Wars: The Force Unleashed (2009)

От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Хм пуснах я тая Modern Warfare 2 преди 2.5 часа и чак сега си дигам задника. То гърмене та чудо, сичко наоколо крещи в паника, се едно спасението на света (Америката) зависи от тебе и не смееш да спреш да починеш.

Тая американска пропаганда ме изнерви леко.

аз отдавна не съм играл на подобни игри
и в момента ми се повръща вс еоще днес 2 часа я играх
и ми прилоша все едно в самолет съм се возил
незнам защо но от подобни игри с много мандахерцане и ми става лошо дева иначе са я направили много добре играта харесва ми
след оная забравих вече 2014 ли 2162 -ра ли ко беше ? такова пуцане не съм правил толкова дълго на подобна игра

оръжията са готини красивво е нарисувана ефекти много добри - абе бонбонче ...
 
От: От: От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Steam must be running to play this game ??

Edit:Оправих се,досега не бях ползвал steam :) Сега обаче почна да ме изхвърля през 5 мин - Steam failed to connect.
Да, трябва да си се логнал в Steam, за да стартираш Multiplayer exe-то. След това, за да не те изхвърля, трябва да смениш ника в Steam по следния начин:
@(space)mantodeus(space)@
тоест @ mantodeus @

Ползвам и Garena.
 
Последно редактирано:
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Като пуснеш да ти търси игра успяваш ли всеки път да се логнеш ? От 20 мин се върти и още никъде не съм се закачил.Вкарах space-ове,мерси за трика :)
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Като пуснеш да ти търси игра успяваш ли всеки път да се логнеш ? От 20 мин се върти и още никъде не съм се закачил.Вкарах space-ове,мерси за трика :)
Всеки път се логвам, да.
Инсталирай Garena, влез в по-пълна стая на Modern Warfare 2 и стартирай играта от там.
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Хм пуснах я тая Modern Warfare 2 преди 2.5 часа и чак сега си дигам задника. То гърмене та чудо, сичко наоколо крещи в паника, се едно спасението на света (Америката) зависи от тебе и не смееш да спреш да починеш.

Тая американска пропаганда ме изнерви леко.

MP на играта е много добър и несравним със SP. Дълго време ще играя MP.
Следва Left4Dead 2. Не е за изпускане!
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Сложих и гарената,но все още не мога да се закачя някъде.Из нета пише че днес излязъл някакъв пач и мултито е спряно.За пача все още няма "крак".
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Сложих и гарената,но все още не мога да се закачя някъде.Из нета пише че днес излязъл някакъв пач и мултито е спряно.За пача все още няма "крак".
Днес има проблем. Аз също не мога да се connect-на към игра, но вчера играх 2-3 часа без прекъсване.
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Пробвах Left 4 Dead (идиничката) ма ми крашваше, а кат унинсталнах ми прецака фонтовете. Сега ги преинсталирам... Изнервен съм доволно.

Left 4 Dead 2 май още няма читав рип.
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Пробвах Left 4 Dead (идиничката) ма ми крашваше, а кат унинсталнах ми прецака фонтовете. Сега ги преинсталирам... Изнервен съм доволно.

Left 4 Dead 2 май още няма читав рип.
Left 4 Dead MP беше също много добър. Инсталирал си release, който крашва. Аз ползвах един руски и нямах проблем. Left 4 Dead 2 още я нямам.
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

BTW не ви ли омръзнаха толкова продължения на тази поредица? Отъпява.
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

BTW не ви ли омръзнаха толкова продължения на тази поредица? Отъпява.
За коя игра говориш? Single Player-a може да омръзва, но аз ценя тези игри най-вече заради Multi Player-a. Разликата е огромна.
Ако говориш за Left 4 Dead 2, в момента играя на Single Player-a. Multi-то не съм го настроил още.
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Оня ден пробвах да цъкам Мултиплейър на Modern Warfare 2 & Left 4 Dead 1 ... Пробвах и Стийм, и Гарена. Чаках, чаках - никъде не се закачи...

Я барем кажи как да инстална Left 4 Dead 2 тъй че да не крашва. Изтеглил съм я ама чета коментари че не можела да се играе от забивки...
 
От: Star Wars: The Force Unleashed (2009)

Оня ден пробвах да цъкам Мултиплейър на Modern Warfare 2 & Left 4 Dead 1 ... Пробвах и Стийм, и Гарена. Чаках, чаках - никъде не се закачи...

Я барем кажи как да инстална Left 4 Dead 2 тъй че да не крашва. Изтеглил съм я ама чета коментари че не можела да се играе от забивки...
За Modern Warfare 2 след последния update на steam няма крак за multiplayer. Успях да играя 3 дена преди ъпдейта. Вероятно ще си купя оригинала след време, ако не успеят да кракнат мултито братята руснаци. Играта е превъзходна.
На Left 4 Dead 2 играя само single player. Влиза се през конзолата от главното меню с ~, по следния начин:
map(шпация)
Това ти изкарва всички карти. Просто избираш една.
 

Горе